Buradasınız:

25 -February -2018 - 01:02

Okul Görselleri

396138_351828948161806_313824791962222_1431469_386720442_n.jpg

Bizden Haberler

Reklam

 

LSI

LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL

 

 

40 yılı aşkın süredir hizmet veren LSI okulları Amerika, Yeni Zelanda, Fransa, İspanya, Almanya, İsviçre gibi ülkelerde merkezleri olan etkin bir dil eğitimi kurumudur. Okullar şehir merkezlerinde konumlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım çok rahattır.

İNGİLİZCE DİL KURSLARI

İNGİLTERE

LONDRA - MERKEZ: 30 yılı aşkın süredir dünyanın en büyük ve en iddialı dil eğitimi zincirlerinden biri olma ünvanını elinde bulunduran LSI’ın Londra’daki merkez şubesi en kaliteli eğitimi verme konusunda son derece haklı üne sahiptir. Dünyaca ünlü British Museum’un Oxfort Street’in göz alıcı manzaralarının Soho’nun ve Londora’nın en can alıcı eğlence ve kültür merkezinin yanı başında yer alır.

LONDRA – KINGSTON: (Genç Öğrenciler Kursu 14 – 17 yaş)

LSI Londra Kingston Genç Öğrenciler Kursu Bileşik Krallık’ta Londra’nın merkezinden sadece 20 dakikalık uzaklıkta bulunan modern Kingston Üniversitesi Kampüsünde hizmet verir. Konaklama olanağına sahip 14 – 17 yaşlar arasındaki gençler için hazırlanmış İngilizce yaz kursudur. Genç öğrencilerin İngilizce seviyelerini geliştirirken bir yandan da eğlenerek yeni arkadaşlıklar kuracağı ve Londra’nın yanı sıra Kew Gardens ve Hampton Court Palace gibi yerel cazibe merkezlerinin de tadını çıkarabilecekleri yaz kampı aktivitelerini İngilizce dersleri ile birleştirirler. İnternet erişimli sınıflar, mükemmel kafeteryası ve kampüs içi konaklama olanakları ile Kingston Üniversitesi, Londra Kingston’da minik öğrencilere de çeşitli eğlenceli yaz kamplarından yaralanabilecekleri konforlu ve güvenli bir ortam sunar.

Kurs İçeriği;

Haftada 15 saat Genel İngilizce dersi (1 ders 50 dakika)

Her sınıfta maksimum 16 öğrenci

Temel seviyeden ileri seviyeye kadar

Uluslararası sınıflar

Üniversite Kampüsü, hepsi bir arada programı

Öğleden sonraları ve akşam aktiviteleri /geziler

Tam pansiyon yurt konaklama

Önerilen kalış süresi 1 – 4 hafta

Sigorta dahil

LONDRA – HAMPSTEAD: LSI Hampstead Şubesi ise Londra Merkez Okuluna 15 dakikalık mesafededir. Hampstead LSI genç öğrencilere yönelik 13 – 17 yaş arası çocuk ve gençler içindir. Kış ve yaz kursları olarak programlar bulunur. Okulda aynı zamanda yetişkinlere yönelik bazı İngilizce programlarına da ev sahipliği yapar. Ebeveynleriyle veya büyük kardeşleri ile gelen minik öğrenciler İngilizce yaz kampına katılırken, ailenin diğer büyük üyeleri aynı binada aile programının bir parçası olarak ders görürler. Okulun olduğu bölge son derece revaçta olan bir yer olduğundan ünlü sanatçılar, pop starlar, yazarlar buralarda yaşarlar ve her yerde bir ünlüye rastlanabilir.

Kurs İçeriği;

Haftada 20 Genel İngilizce dersi (1 ders 50 dakika)

Her sınıfta maksimum 16 öğrenci

Temel seviyeden ileri seviyeye kadar

Uluslararası sınıflar

Öğleden sonra aktiviteleri ve Cumartesi gezileri

Çift yataklı odalarda aile yanında tam pansiyon konaklama veya yalnızca eşlik edilen öğrenciler için yurtta konaklama (sadece yazları)

Önerilen kalış süresi 1 – 4 hafta

Sigorta dahil

Ø PROGRAMLAR

 • Genel İngilizce Kursları
 • Standart İngilizce Kursu
 • Yoğun İngilizce Kursu
 • Birebir Özel Kurslar
 • Sınav Hazırlık Kursları
 • TOEIC Hazırlık Kursu
 • TOEFL Hazırlık Kursu
 • IELTS Hazırlık Kursu
 • Cambridge Sınav Hazırlık Kursu

Ø PROFESYONELLERE YÖNELİK EXECUTIVE KURSLAR

 • İş İngilizcesi
 • Birebir Executive Dersler
 • Mini Grup Kursları
 • 9 Günlük Birebir Özel Kurslar

CAMBRIDGE: LSI Cambridge, şehir merkezine 15 dakikalık yürüyüş mesafesinde sessiz bir yerleşim merkezinde yer alır. Her mevsim farklı etkinliklere ve güzelliklere ev sahipliği yapan Cambridge üniversite şehri olarak bilinir. Okulda donanımlı sınıflar, yeni multi – medya merkezi ve öğrenci salonu bulunur. Öğrenciler için ders dışı zamanlarda düzenlenen etkinlikler ve geziler de oldukça yoğundur. İngiltere Cambridge’de konaklama seçenekleri aile yanı, öğrenci yurdu veya otel olarak sunulur.

Ø PROGRAMLAR

 • Genel İngilizce Kursları
 • Standart İngilizce Kursu
 • Yoğun İngilizce Kursu
 • Birebir İngilizce Kursu
 • Sınav Hazırlık Kursu
 • TOEIC Hazırlık Kursu
 • TOEFL Hazırlık kursu
 • IELTS Hazırlık Kursu
 • Cambridge Hazırlık Kursu
 • Profesyonellere Yönelik Executive Kurslar İş İngilizcesi
 • Birebir Executive Kurslar
 • Mini Grup Kurslar
 • 9 günlük Birebir Özel Yoğun Kurslar
 • İngilizce Öğretmenlerine Yönelik Kurslar (TKT )

BRIGHTON: LSI Brighton 1965 yılında kurulmuş olup Victorian tarzında tipik bir İngiliz mimarisine sahip restore edilmiş tarihi bir binada hizmet verir. Geniş ve aydınlık 7 dersliğe sahip okulda ücretsiz internet bağlantılı bilgisayarların bulunduğu bir öğrenim merkezi ve öğrencilerin keyifle kullandıkları bahçesi bulunur. Okulun bulunduğu yer otobüs ve tren istasyonlarına ve alışveriş merkezlerine çok yakın mesafededir. Sessiz ve huzurlu bir yerleşim bölgesinde bulunan okul sahile 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

KONAKLAMA:

Aile yanı, paylaşımlı daire (yemeksiz), öğrenci yurdu ve otel seçenekleri bulunur.

AMERİKA

BOSTON: LSI Boston metro ve tren istasyonlarına kısa süreli yürüyüş mesafesinde olup ulaşım oldukça rahattır. Okul 5 katlı tuğla bir binadan yapılmış olup modern donanımlı sınıflarda dinlenme salonu, kafe, kütüphane, çalışma salonu ve internet erişimli bilgisayar odası bulunur. Öğrencilerin grup veya bireysel olarak tüm seviyelerdeki İngilizce kurslarına katılabilecekleri gibi Test Hazırlık ve İş İngilizcesi kursları da vardır. Genel İngilizce Kursları tüm öğrencilerin temel konuşma, yazma ve anlama yeteneklerini geliştirebilecekleri niteliktedir. Eğer dil eğitiminde özel bir konu üzerinde odaklanmak isteniyorsa alınan Genel İngilizce Kursuna özel ek ders alma olanağı vardır. Konusunda uzman ve deneyimli bir kuruluş olan LSI Boston dünyanın dört bir tarafındaki iş adamları için özel İş İngilizcesi kurs olanağı da sağlar. Group Five kursları profesyonel çalışma dünyasının insanlarını küçük gruplar halinde bir araya getirmekte ve lisan eğitimlerine yardımcı olmaktadır. Eğer daha yoğun ve bireysel eğitim istenirse Birebir Eğitim Programı da mevcuttur. LSI Boston’da konaklama olarak aile yanında, apart otelde veya kampüste kalınır.

NEW YORK ACC: Audrey Cohen College 1964 yılında kurulmuş olup, okulun kurucusu olan Audrey Cohen en iyi eğitim ve öğrenim sunmayı hedef almıştır. Lisans ve Lisansüstü tüm öğrenciler için okul dönemi boyunca aldıkları eğitimin yanı sıra kendilerini geliştirebilecekleri farklı uygulama alanları yaratılmıştır. Bu nedenle ACC öğrencilerinden ikinci sömestrelerinin bitiminde bir yerde staj yapıyor ya da çalışıyor olmaları beklenir. Bu şekilde eğitim gören öğrenciler gerçek hayata geçtiklerinde mükemmel sonuçlara ulaşabilirler. Audrey Cohen College’ın kampüsünü kullanmakta olan LSI’da konforlu sınıflar, internet bağlantılı bilgisayar odası, kütüphane ve dinlenme salonu bulunur. Dünyanın en kozmopolit şehirlerinden biri olan New York’ta yaşamak ve kültürel güzellikleri keşfetmek ve İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek için LSI okulları en iyi seçimdir.

SAN DIEGO: LSI San Diego şehir merkezinde mağazalara, restoranlara, tiyatrolara, bankalara, toplu taşıma araçlarına ve daha birçok hizmete kolaylıkla ulaşabileceğiniz merkezi yerdedir. 3 kattan oluşan binada ferah ve aydınlık sınıflarda eğitim verilir. Çalışma odalarında bilgisayar destekli olanaklar sunularak tüm ihtiyaçlar karşılanmış olur. Kurslardaki çeşitlilik sayesinde Grup veya Birebir İngilizce eğitim olanaklarından faydalanılır. Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra Cambridge ve TOEFL Sınavlarına Hazırlık programları da vardır. LSI San Diego’da Cambridge Testlerinin yapıldığı resmi kuruluştur. Tüm kurslarda karşılıklı iletişim içerisinde, modern eğitim teknikleri kullanılarak İngilizcenin en iyi şekilde gelişmesi sağlanır. Konaklama şekli olarak apart otellerde ya da aile yanında kalınır. Uzman eğitim kadrosu eşliğinde keyifli ve özenli bir ortamda dil öğrenmek için LSI San Diego en iyi seçimdir.

SAN FRANCISCO – BERKELEY: LSI Berkeley 1980 yılında Berkeley şehir merkezine oldukça yakın bir yerde kurulmuştur. Üniversite kampüsüne çok yakın olan lokasyonu aynı zamanda otobüs ve metro istasyonuna yakınlığı sayesinde kolay ulaşım olanağı sağlar. Okulun çevresinde alış veriş merkezleri, sinemalar, kafeler ve kitapçılar bulunur. 2 katlı okul binasında 13 adet sınıf, 2 adet internet erişimli bilgisayar odası, kütüphane ve dinlenme salonu bulunur.

AVUSTRALYA

BRISBANE: LSI Brisbane, kentin tam merkezinde yer alır. Toplu taşım araçlarına, mağazalara ve restoranlara yürüme mesafesindedir. Modern donanımlı derslikler, dinlenme salonu, kafe, kütüphane, çalışma salonu ve internet erişimli bilgisayar odası ile öğrencilere hizmet verir. Öğrenciler Grup veya Bireysel olarak tüm seviyelerdeki İngilizce kurslarına katılabilirler. Test Hazırlık ve İş İngilizcesi üzerine de kurslar bulunur. Genel İngilizce kursları tüm öğrencilerin temel konuşma, yazma ve anlama yeteneklerini geliştirebilecekleri niteliktedir.

KANADA

TORONTO: LSI Toronto Rosedale Metro İstasyonundan 2 blok uzaklıkta, Yonge/Bloor istasyonuna yürüyüş mesafesinde, eğlence ve alışveriş merkezi Yorkville’in yakınındadır. Binası yeni tamamlanmış olup, ferah ve konforlu sınıfları, etüt odası, dinlenme salonu ve bilgisayar odası bulunur. Sosyal etkinlik programları piknik, kayak ve Niagara Şelalesine yapılan gezi gibi pek çok aktiviteleri içerir.

VANCOUVER: LSI Vancouver şehir merkezindeki bir plazanın 1.katında hizmet verir. Konforlu sınıflar, internet iletişimli bilgisayar odası, çalışma ve dinlenme salonları bulunur. Sosyal aktivite programları müzelere, parklara, profesyonel spor müsabakalarına, restoranlara ve piknik alanlarına yapılacak etkinlikleri içerir. Her ay Victorya’ya ve Whistler bölgesine düzenlenen gezilerin yanı sıra yaz programı olarak bisiklet turları, rafting ve hiking, kış programları olarak kayak, snowboarding ve buz pateni aktivitelerini de içerir.

MALTA

SLIEMA: LSI’a bağlı English Language Academy Sliema merkeze 3 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Alışveriş merkezi, kafeler ve restoranlara ulaşım oldukça kolaydır. Okuldaki kurslar yıl boyunca devam eder. Yetişkinler, gençler ve çocuklar için programlar mevcuttur. Gruplar küçük tutulup, Proficiency’e kadar 6 seviyede eğitim verilir. Ayrıca ilköğretim ve orta öğretim İngilizce öğretmenleri için de kurslar bulunur. Okulda klima, kütüphane ve ücretsiz internet erişimi bulunur.

YENİ ZELANDA

AUCKLAND: LSI Auckland kent merkezinde bir parkın hemen karşısında yer alır. Aydınlık ve modern sınıflar, video odası, internet bağlantılı bilgisayar odası ve öğrenci lobisi bulunur. Sportif ve kültürel faaliyetlere katılabilir yazın su sporları, kışın da kış sporlarına katılabilir ya da yöre gezileri yapılabilir.

FRANSIZCA DİL KURSLARI

FRANSA

PARİS: LSI Paris, şehrin tarihi merkezinde canlı bölgede kuruludur. 18. yüzyıldan kalma bir binanın ikinci katında yer alır. Derslikler aydınlık ve moderndir. Rehberler eşliğinde çeşitli turistik yerlere gezilere ve düzenlenen tiyatro veya konserlere katılımlar sayesinde Fransızcanızı daha da geliştirebilirsiniz. LSI Fransızca Okulu (Academy of Paris) tarafından yüksek eğitim veren özel bir kurum olarak kaydedilmiştir.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Standart 20
 • Yoğun 30
 • Uluslararası Okul Yılı Standart 20
 • Uluslararası Okul Yılı Standart 30
 • Öğleden Sonra Kursu
 • TEF (Test Eualution de Français)
 • DELF Sınav Kursu
 • Diploma dela Chambre de Commerce et d’Industrie de Paris ( CCIP)
 • Kulüp 50 +

Ø EXECUTIVE KURSLAR

 • Executive Birebir (haftada 5 ders)
 • Executive Birebir( haftada 10 ders)
 • Executive Birebir (haftada 20 ders )
 • Executive Birebir (haftada 30 ders)
 • Executive Birebir (haftada 40 ders)
 • Executive Birebir (haftada 50 ders)
 • 9 Günlük Yoğun Kurs (82 ders)
 • 9 Günlük Yoğun Kurs (92ders)

İSVİÇRE

MONTREUX: LSI Montreux Okulu İsviçre’nin en ünlü turistik noktalarından Cenevre gölü kıyısında yer alır. Konaklanan yerden otobüs ya da trenle kolayca okula ulaşılır. LSI Montreux küçük ölçekli bir okul olduğundan okulda kalınan sürede bireysel olarak öğrencilere yardımcı olunur.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Fransızca Standart 20
 • Fransızca Yoğun 25
 • Fransızca Süper Yoğun 30
 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir ( haftada 5 ders)

ALMANCA DİL KURSLARI

İSVİÇRE

ZÜRİH: LSI Zürih şehir merkezine 5 dakika mesafede yer alır. Okulda 9 derslik bilgisayar odası ve dinlenme salonu mevcuttur. Almancayı yabancı dil olarak öğretme konusunda nitelikli ve deneyimli öğretmenlerle çalışılır. Aktivite olarak yazları su sporları, kışları kayak ve buz pateni yapılabilir. LSI Zürih’e özgü Student Benefit Card öğrencilerine Zürih’teki restoranlarda, müzelerde ve sinemalarda indirimler sağlanır. Hafta sonları İsviçre’yi keşfetme turlarına çıkabilinir.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Standart 20
 • Yoğun 30
 • Zertifikat Deutsch
 • Goethe Zertifikat B2
 • Uluslararası Okul Yılı Standart 20
 • Uluslararası Okul Yılı Yoğun 30
 • Öğleden Sonra Kursu

Ø EXECUTIVE KURSLAR

 • Executive Birebir (haftada 5 ders)
 • Executive Birebir (haftada 10 ders)
 • Executive Birebir (haftada 20 ders)
 • Executive Birebir ( haftada 40 ders)
 • Executive Birebir (haftada 50 ders)
 • 9 Günlük Yoğun Kurs (82 ders)
 • 9 Günlük Yoğun Kurs (92 ders)

İSPANYOLCA DİL KURSLARI

İSPANYA

ALICANTE: LSI’ın Alicante’deki partner okulu 150 öğrenci kapasiteli ferah ve modern bir binada yer alır. Explanada’da yer alan okul 14 yaşından büyük öğrencileri kabul eder.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yoğun Kurs 20
 • Yoğun Kurs 25 + 5
 • Yarı Zamanlı 10
 • Akademik Dönem / Yıl
 • Birebir (haftada 1 ders)
 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)
 • Birebir (haftada 5 ders)

BARSELONA: LSI Barselona Okulu İspanya’nın en bilinen bulvarlarından Las Ramblas’nın çok yakınında hizmet verir. Okul 100 yıldan eski, ancak tamamen restore edilmiş ve modern bir okulun bütün ihtiyaçlarını karşılayacak hale getirilmiştir.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yarı Zamanlı 10
 • Yoğun 20
 • Yoğun 20 + 5
 • Süper Yoğun 25 + 5
 • Akademik Dönem / Yıl
 • Birebir (haftada 1 ders)
 • Birebir (haftada 5 ders)
 • Birebir (haftada10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)
 • DELE Sınav Kursu

Ø EXECUTIVE KURSLAR

 • İş İspanyolcası

CADIZ: LSI Cadiz İspanya Okulu (partner okul) şehrin meydanında, üniversitenin hemen yanında hizmet verir. Üç restore edilmiş tarihi binada yer alır. Bilgisayar odası, kütüphanesi ve öğrenci mutfağı bulunur.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yoğun 20 + 5
 • Akademik Dönem / Yıl
 • Birebir (haftada 1 ders)
 • Birebir (haftada 5 ders)
 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)

GRANADA: LSI Granada Okulu şehrin merkezindeki tarihi bir binada yer alır. 15 derslik, kütüphane video kitaplığı ve bilgisayar odası bulunur. Katedrale beş dakikalık mesafede yer alır.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yarı Zamanlı 10
 • Yoğun 20
 • Yoğun 20 + 5
 • Süper Yoğun 25 + 5
 • Akademik Dönem / Yıl
 • Birebir (haftada 1 ders)
 • Birebir (haftada 5 ders)
 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)
 • DELE Sınav Kursu

LLEIDA PYRENEES: Eğitim ve eğlenceyi bir arada sunan bir İspanyolca yaz programıdır. Barselona’ya 3 saatlik mesafede olan Rialp Yaz Kampında LSI’ın partner okulu tarafından gerçekleştirilir. İspanyolca derslerinin yanı sıra birçok spor aktivitelerine katılabilinir.

Ø GENÇ ÖĞRENCİLER KURSU

 • Macera Kamplı Genç Öğrenciler Kursu
 • Basket Kamplı Genç Öğrenciler Kursu
 • Futbol Kamplı Genç Öğrenciler Kursu
 • Motosiklet Kamplı Genç Öğrenciler Kursu

MADRID: LSI Madrid Okulu, şehrin üniversite bölgesinin yakınlarında, kolay ulaşıma sahip iyi bir alanda yer alır. 40 derslikli modern, restore edilmiş güzel bir okuldur.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yarı Zamanlı 10
 • Yoğun 20
 • Yoğun 20 + 5
 • Süper Yoğun 20 + 5
 • Akademik Dönem / Yıl
 • Birebir (haftada 2 ders)
 • Birebir ( haftada 5 ders)
 • Birebir ( haftada 10 ders)
 • Birebir ( haftada 20 ders)
 • Birebir ( haftada 30 ders)
 • DELE Sınav Kursu

MALAGA: LSI Malaga partner okulda eğitimin ve boş zaman etkinliklerinin rahatça birleştirileceği okulun yeri, kumsala bir cadde mesafededir. Doğa ve çevre ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış olan okul, Costa del Sol bol güneşli günlerin keyfini çıkarmak için 2 açık hava dersliği bahçesi de bulunur.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yoğun 20
 • Yoğun 20 + 5
 • Süper Yoğun 20 + 5
 • Yarı Zamanlı 10
 • Birebir (haftada 1 ders)
 • Birebir (haftada 5 ders)
 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)

MARBELLA: LSI Marbella’daki okul, Edifice Granada’nın teraslı ana merkez binasında bulunur. Kumsaldan yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Marbella’nın tam ortasına kurulmuş modern ve ferah bir binadadır.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yarı zamanlı 10
 • Yoğun 20
 • Yoğun 20 + 5
 • Süper yoğun 25 +5
 • Akademik Dönem / Yıl
 • Birebir (haftada 1 ders)
 • Birebir (haftada 5 ders)
 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)

PAMPLONA: LSI’ın Pamplona partner okulu şehrin prestijli Tıp Okulunun en üst katında hizmet verir. Şık bir ön cepheye ve camlarla çevrili göz alıcı bir restorana sahip olan özel bir binada hizmet veren, internet bağlantısı ve kitaplığın bulunduğu okulda geçmişe has güzelliklerin modernizmle birleştiği görülür.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yoğun 20
 • Birebir (haftada 1 ders)
 • Birebir (haftada 5 ders)
 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)
 • Yoğun 20 + 5
 • Yarı Zamanlı 10
 • Süper Yoğun 25 + 5
 • Akademik Dönem / Yıl

SALAMANCA: LSI Salamanca Okulu Salamanca’nın tam ortasında Plaza Mayor’un bir blok ilersinde bulunur. Tarihi Teresianas Manastırına ev sahipliği yapmış bir binada yer alır. Tamamen restore edilmiş güzelliği ve kalitesi ile İspalyolca öğrenmek için uygun hale getirilmiştir.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yarı Zamanlı 10
 • Yoğun 20
 • Yoğun 20 + 5
 • Süper Yoğun 25 + 5
 • Akademik Dönem / Yıl
 • Birebir (haftada 1 ders)
 • Birebir (haftada 5 ders)
 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)
 • DELE Sınav Kursu

SEVILLA: LSI Sevilla partner okulu şehrin tam ortasında bir Endülüs konağında Maestranza Arenası’nın hemen yanında yer alır. Dört katlı binada 18 derslik, öğrenci salonu, kütüphane, teras ve bahçesi bulunur.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yarı Zamanlı 10
 • Yoğun 20
 • Yoğun 20 + 5
 • Süper Yoğun 25 + 5
 • Akademik Dönem / Yıl
 • Birebir (haftada 1 ders)
 • Birebir (haftada 5 ders)
 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)
 • DELE Sınav Kursu

VALENCIA: LSI Valencia şehrin üniversite bölgesinde İspanya’nın en modern okullarından biridir. Şehir merkezine ve sahile 10 dakikalık mesafededir. Okulda 24 derslik, internet erişimli bilgisayar odası, kütüphane, video odası, ferah ortak alanlar ve bahçe bulunur.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yarı Zamanlı 10
 • Yoğun 20
 • Yoğun 20 + 5
 • Süper Yoğun 25 + 5
 • Akademik Dönem / Yıl
 • Birebir (haftada 1 ders)
 • Birebir (haftada 5 ders)
 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)
 • DELE Sınav Kursu

MEKSİKA

PLAYA DEL CARMEN: LSI ülkedeki tek dil merkezi olarak Playa del Carmen’deki okulunda hizmet verir. Açık derslikler ve tropik bahçesi ile rahat ve eğlenceli bir ortam sunar. Sınıflar maksimum 5 öğrenci ile sınırlıdır ve yüksek akademik standartlarda eğitim verilir.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Düzenli Program (haftada 15 ders)
 • Düzenli Program (haftada 25 ders)
 • Düzenli Program (haftada 20 ders)

Ø EXECUTIVE KURSLAR

 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Executive Program 40

KOSTA RIKA

SAN JOSE / CORONADO: LSI’ya bağlı Academia Tica Okulu 1986 yılında kurulmuş olup, Kosta Rika’nın en eski İspanyolca okullarından biridir. Okul tropik bir bahçenin tam ortasında yer alır. Okulun hemen dışında bir otobüs durağı ve ücretsiz bisiklet kiralama olanağı vardır. Okulun 7 aydınlık dersliği, kütüphanesi ve internet bağlantısı bulunur. Geniş bahçesi ve kafeleri vardır.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Standat 20
 • Yoğun 30
 • DELE Sınav Kursu
 • Birebir (haftada 10 ders)
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)

PANAMA

PANAMA CITY: LSI Panama City’deki okulu, Panama City en prestijli bölgelerinden biri olan Punta Paitilla’da yer alan Plaza Paitilla’da hizmet verir. Okul alış veriş merkezine, otellere, restoranlara ve bankalara yürüyüş mesafesindedir. Okulda modern ve ferah 14 derslik ve ayrıca bir dil laboratuarı ile internet bağlantılı öğrenci salonu bulunur.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Yarı Yoğun İspanyolca Programı
 • Yoğun İspanyolca Programı
 • Süper Yoğun İspanyolca Programı
 • Birebir (haftada 12 ders)
 • Birebir (haftada 24 ders)

İTALYANCA DİL KURSLARI

İTALYA

FLORANSA: LSI’ın Floransa’daki Okul merkezi, ana tren istasyonunun yakınındaki sakin bir caddedir. 19. yüzyılda inşa edilmiş bir binanın 3.katında yer alır. Okulda tamamı işitsel ve görsel donanıma sahip 17 aydınlık ve ferah sınıflar mevcuttur.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • İtalyanca Standart 20
 • İtalyanca Yoğun 30
 • İtalyanca Süper Yoğun
 • İtalyanca Staj Programı
 • İtalyanca Birebir (haftada 20 ders)
 • İtalyanca Birebir (haftada 30 ders)
 • İtalyanca Birebir (haftada 40 ders)
 • İtalyan Sanat Tarihi
 • İtalyanca & Sanat, Tasarım & Fotoğraf

MİLANO: LSI Milano Okulu mükemmel bir yerde, merkezi ticaret bölgesinin iyi bilinen bir caddesinde faaliyet gösterir. Lima Metro İstasyonuna yakınlığından dolayı kolay erişilebilir konumdadır. Güzel bir Artnoueau binasında yer alan okul yüksek standartlara sahiptir. Özel çalışma odaları, kafeler, öğrenci dinlenme salonu ve bahçesi bulunur.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • İtalyanca Standart 20
 • İtalyanca Süper Yoğun
 • Birebir (haftada 20 ders)
 • Birebir (haftada 30 ders)
 • Birebir (haftada 40 ders)
 • İtalyanca Yoğun 30
 • İtalyanca Staj Programı

İSVİÇRE

LUGANO: LSI Lugano Okulu, Lugano’nun merkezinde yer alır. Yerel otobüslere kolayca ulaşılabilinir. Okulun bitişiğinde, öğrencilere özel fiyatlar uygulayan 3 yıldızlı bir otel mevcuttur. Okul farklı şirketler ve organizasyonların yer aldığı bir binanın ilk katında hizmet verir. Tüm öğretmenlerin ana dili İtalyanca’dır. Derslikler aydınlık ve iyi donanımlıdır.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • İtalyanca Standart 20
 • İtalyanca Birebir (haftada 20 ders)
 • İtalyanca Birebir (haftada 30 ders)
 • İtalyanca Birebir (haftada 40 ders)

RUSÇA DİL KURSLARI

RUSYA

MOSKOVA: LSI Moskova’daki dil okulu Moskova’nın merkezinde 6 aydınlık ve modern sınıftan oluşan bir merkezdir. Okulun hemen yakınında kafeler, restoranlar, mağazalar ve oteller bulunur. Moskova Kremlin Sarayı, müzeler ve tiyatrolar yürüme mesafesindedir.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Genel Rusça
 • Rusça Birleştirilmiş Kurs (artı 5)
 • Rusça Birleştirilmiş Kurs (artı 10)

Ø EXECUTIVE KURSLAR

 • Rusça Birebir (artı 15)
 • Rusça Birebir (artı 20)
 • Rusça Birebir (artı 30)
 • Rusça Birebir (artı 40)
 • Rusça Birebir (artı 50)
 • 9 Günlük Yoğun Kurs (72 ders)

BELORUSSKAYA MOSKOVA: LSI Moskova – Belerusskaya’daki partner okuludur. Rusya Dışişleri Bakanlığı’na ait bir binanın giriş katında yer alır. 10 dersliğe sahip son teknoloji ile donatılmış sınıflarda eğitim verilir. LSI onaylı dış basın muhabirlerine yönelik Liden & Denz Text tarafından kullanılır.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Standart Rusça Kursları
 • Yoğun Rusça Kursları
 • Rusça Birebir (artı 15)
 • Rusça Birebir (artı 20)
 • Rusça Birebir (artı 30)
 • Rusça Birebir (artı 40)

ST. PETERSBURG: LSI Moskova St. Petersburg, St. Petersburg merkezinde yer alır. 17 aydınlık ve modern dersliklere sahiptir. Nevsky Prospect Caddesinde birbiri ardına sıralanmış saraylar ve klasik binaları gezerek tarihe tanıklık edilir.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Genel Rusça
 • Yoğun Rusça
 • Rusça Birleştirilmiş Kurs (artı 5)
 • Rusça Birleştirilmiş Kurs (artı 10)

Ø EXECUTIVE KURSLAR

 • Rusça Birebir (artı 15)
 • Rusça Birebir (artı 20)
 • Rusça Birebir (artı 30)
 • Rusça Birebir (artı 40)

ST. PETERSBURG NEVSKY PROSPECT: LSI St. Peterburg LSI partner okuldur 19. yüzyıldan kalma tarihi bir binanın ikinci katında yer alır. 13 adet modern ve aydınlık sınıftan oluşur. Okulun içindeki küçük bir yemekhane öğrencilere hizmet verir. Metro istasyonuna 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan okul St. Petersburg’un mimarisinin en güzel örneklerinin bulunduğu yerdedir.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Standart Rusça Kursları
 • Yoğun Rusça Kursları
 • Rusça Birebir (artı 15)
 • Rusça Birebir (artı 20)
 • Rusça Birebir (artı 30)
 • Rusça Birebir (artı 40)

LETONYA

RIGA: LSI partner okulu olan Durbe Eğitim Merkezi (EC DURBE), dil eğitiminde 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Letonya Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından tanınan tek özel dil okuludur. Okul, Raga’nın ana caddelerinden birinde şehir merkezindeki eski bir Nouveau binasının ikinci katında hizmet verir. Okul birçok eğlence ve kültür yerlerine 5 ile 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Eğitmenler sadece Rusça’yı yabancı dil olarak uzmanlaşmış profesyoneller değildir. Bazıları aynı zamanda kültürel çalışmalar, iş dünyası, bilim, hukuk gibi alanlarda ek niteliğe sahiptir.

Ø GENEL KURSLAR VE SINAV KURSLARI

 • Genel Rusça
 • Yoğun Rusça
 • İş Rusçası
 • Rusça Birleştirilmiş Kurs (artı 5)
 • Rusça Birleştirilmiş Kurs (artı 10)
 • Öğretmen Evi

Ø EXECUTIVE KURSLAR

 • Executive Birebir (haftada 10 ders)