Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:56

Okul Görselleri

ilac - dlleri ve biz.jpg

Bizden Haberler

Reklam

HUMBOLDT INSTITUT

34 yıldan bu güne HumboldT Instİtut çocuk, genç ve yetişkinlere yönelik Almanca kurslarını sunar. Almanya’nın birçok farklı yerlerinde eğitimler verilir. Yaz döneminde 8 – 18 yaş grubundaki öğrencilere 15 farklı merkezde, yıl boyunca da 18 yaş ve üstü gruba düzenli olarak 6 farklı merkezde eğitimler verilir. Genç öğrenciler için küçük kasaba ya da köylerde güzel manzaralı bölgelerde veya büyük şehirlerin çevresinde inşa edilen okullarda eğitimler sunulur. Öğrencilerin güvenliğinin tam olarak sağlanabilmesi için şehir dışı bölgeler tercih edilir.

BAD SCHUSSENRIED

Yaşları 10-14(+14–17) arasında değişen öğrenciler için öğrenciler için Yoğun Almanca kursları Konstanz Gölü ve Tuna nehri arasında yer alan bölgede tüm yıl boyunca sunulur.

BAD DUERKHEIM

Yaşları 12–15 arasındaki genç öğrenciler için tarihi kaplıca bölgesi olan Bad Duerkheim’de bulunan okulda Temmuz ayı boyunca Yoğun Almanca kursları sunulur.

BERLIN LEHNIN

Yaşları 10–14 arasındaki Berlin şehir dışında bulunan okulunda Temmuz ayı içinde Junior Yoğun Almanca kursları sunulur.

HEESSEN CASTLE

Yaşları 10–14 arasındaki gençler için Batı Almanya bölgesinde bulunan okulumuzda Temmuz ayı boyunca Junior Yoğun kurs programları sunulur.

LINDENBERG

Yaşları 10–14 (+14–17)arasında değişen öğrenciler için Alp Dağlarının eteklerinde bulunan Pitoresk bölgesinde tüm yıl boyunca Yoğun Almanca programları sunulur.

REIMLINGEN

Yaşları 10–14 arasındaki gençler için Almanya’nın güney bölgesinde bulunan okulda Temmuz ayında gençler için Yoğun Almanca kursları sunulur.

WITTGENSTEIN CASTLE

Yaşları 8–12 arasındaki öğrenciler için Wittgenstein Kalesinde Temmuz ayı içinde Yoğun Junior kursları sunulur.

BERLIN CENTRE

Yaşları 15–18 arasındaki gençler için Almanya’nın Köln şehrinde Temmuz ve Ağustos aylarında Yoğun Almanca eğitimleri sunulur.

COLOGNE

Yaşları 15–18 arasındaki gençler için Almanya’nın Köln şehrinde Temmuz ve Ağustos aylarında yoğun Almanca dersleri sunulur.

MEERSBURG

Yaşları 15–18 arasındaki gençler için muhteşem Konstanz Gölü çevresinde Temmuz ve Ağustos aylarında Almanca Yaz kurslarını sunulur.

MUNICH

Yaşları 15–18 arasındaki gençler için Almanya’nın Metropol şehrinde Temmuz ve Ağustos aylarında Yoğun Ders programları sunulur.

SCHMALLENBERG

Yaşları 15-18 arasındaki gençler için Haziran ve Ağustos ayları arasında her hafta başlayan kurslar sunulur.

VIENNA

Yaşları 15–18 arasındaki gençler için Avusturya’nın başkenti Viyana’da Temmuz ayı içinde gençler için sunulan yoğun kurslardır.

KONAKLAMA

YURT

Humboldt Institut okullarında konaklama olarak okul kampüslerinde, yeme içme hizmetlerinin de verildiği yurt konaklamalar tam pansiyon olarak sunulur.

AİLE YANI KONAKLAMA

İsteyen öğrenciler için aile yanı konaklama seçeneği de sunulur. Öğrencilerin konaklayacakları ailelerin evleri okullara yürüme mesafesinde yer alır.