Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:49

Okul Görselleri

vancouver okul 2.jpg

Bizden Haberler

Reklam

swps üniversitesi ile ilgili görsel sonucu

SWPS

University of Social Science and Humanities

Polonya Avrupa’nın merkezinde yer aldığı için buradan birçok ülkeye ulaşım kolaylıkla sağlanır. Eğitim, eğlence, çalışma ve spor alanlarında sonsuz olanakların sunulduğu Polonya birçok ülke insanının bir arada yaşadığı çok kültürlü bir şehirdir. SWPS Üniversitesi üç bilim adamının girişimi ile 1996 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne kadar SWPS Üniversitesi Psikoloji alanında önemli ve saygı duyulan bir eğitim ve araştırma merkezi oldu.

Kendini geliştirmeyi ve hayallerini gerçekleştirmeyi isteyen gençlere en iyi eğitimleri sunar. Yüksek kaliteli dersler ile içerikleri devamlı olarak genişletilen ders programları verilir. Derslerin İngilizce olarak sunulduğu SWPS Üniversitesinde İngilizce seviyeleri yetersiz olan öğrenciler için bir yıl hazırlık dersleri verilir. Varsova, Wroclaw, Sopot, Katowice ve Poznan’da kurulmuş kampüslerde Lisans ve İngilizce Hazırlık Programları sunulur. Kampüslerde Psikoloji, Modern Diller, Sosyoloji, Hukuk, Gazetecilik, Kültür Araştırmaları, Siyaset Bilimleri, Uluslararası İşletme, Şehir Gelişimi ve Planlama gibi Lisans ve Lisansüstü programlar sunulur.

SWPS Polonya’da Psikoloji ve Kültür Araştırmaları alanlarında Post–Doctoral, Kültür Araştırmaları, Hukuk alanlarında Phd programlarını geniş bir yelpaze içinde Lisans ve Lisans öncesi olarak sunulur. Bilimsel ve kültürel etkinlikler Üniversite de düzenlenir. Modern bir üniversite olan SWPS’de E-eğitim içeriği de geliştirilmiştir. SWPS Üniversitesinin dahil olduğu değişim programı ile öğrenciler farklı ülkelerde eğitim alma olanağına sahip olabilirler, bu program sayesinde Kore, Çin, ABD ve Avrupa’daki ülkelere gidebilirler. Polonya eğitim almak isteyen dünyanın her yerinden öğrencilere kapılarını açmaktadır.

VARSOVA KAMPÜSÜ

Varsova Kampüsü modern bir üniversite kompleksi olarak eski bir semt olan Praga’da kurulmuştur. Şehrin bu kısmında yemyeşil parklar, eski tip evler, sayıları gittikçe artan kulüpler, tiyatrolar, galeriler ve barların bulunduğu sosyal alanlar mevcuttur. Kampüsün içinde 90 sınıf, seminer odası, laboratuarlar, bilgisayarlarla donatılmış ve büyük arşive sahip kütüphaneler yer alır.

WROCLAW KAMPÜSÜ

1960 yılında ilk Polonya bilgisayarı burada yapıldı ve daha sonrasında Sıemens ve Telect elektronik aletlerinin yapımı için kullanıldı. 2011 yılından bugüne elektronik alet üretimi inanılmaz bir değişim geçirerek modern bir akademik merkez haline geldi. Son teknoloji, geniş alanlı endüstriyel karakteri olan eğitim ve araştırma tesisinde birçok derslik, bilgisayar ve multi medya laboratuarı, ofisler, kütüphane, konferans salonu, yemekhane ve spor salonuna ev sahipliği yapar. Öğrencilerin beceri ve yeteneklerini geliştirmeleri için ihtiyaç duydukları her şey sağlanır.

POZNAN KAMPÜSÜ

Poznan şehri yeniliklere açık, hevesli ve cesur öğrencileri davet etmekte, kültür ve eğlence hayatının zenginliği ile hareketli ve canlı bir şehirdir. Poznan şehri Polonya’nın en büyük ticaret ve iş merkezlerinden biridir. Özellikle yaz aylarında düzenlenen festivallerle dünyanın her yerinden gelen sanatçılar Poznan’da düzenlenen bu festivallerde buluşmaktadır. Bu festivallerde çağdaş danslar, tiyatro, sinema ve müzik etkinlikleri düzenlenir. Poznan restoranlarında tüm dünya mutfaklarından kaliteli ve uygun fiyatlı menülerin tadına bakabilir, hoş vakitler geçirebilirsiniz.

KATOWICE KAMPÜSÜ

Uluslararası öğrenci adaylarının isteklerini karşılayabilmek amacı ile SWPS okullarında her biri akademik seviye bilgisine sahip öğretmenler tarafından İngilizce programlar sunulur.

SOPOT KAMPÜSÜ

Uluslararası öğrenci adaylarının isteklerini karşılayabilmek amacı ile SWPS okullarında her biri akademik seviye bilgisine sahip öğretmenler tarafından İngilizce programlar sunulur.

KONAKLAMA

Konaklama olarak okul yurtları, öğrenci evleri ve hosteller önerilir.