Buradasınız:

25 -February -2018 - 01:01

Okul Görselleri

gc - elektronik blm.jpg

Bizden Haberler

Reklam

horner school of english ile ilgili görsel sonucuHORNER SCHOOL OF ENGLISH

Horner School of English 1993 yılında kurulmuş bir aile işletmesi olup, okula gelen her öğrenci ailenin bir parçası olarak kabul edilir. Horner School of English, İrlanda’nın en iyi okullarından biridir. Okulun konumu şehir merkezinde olup otobüs durakları, restoranlar, mağazalar ve tren istasyonlarına yürüme mesafesindedir. Okul tesisleri modern ve her ihtiyacı karşılayabilecek kapasitededir.

PROGRAMLAR

STANDART İNGİLİZCE

Dublin Horner School, İngilizce dil yeterliliğini geliştirmeyi amaçlar. Dinleme, konuşma becerilerini geliştirmeyi ve kelime sayısını artırmayı hedefler.

Haftada 20 ders, sabah dersleri, ortalama 8–10 kişilik sınıflarda, her pazartesi başlangıç.

STANDART PLUS AKICI İNGİLİZCE KONUŞMA KURSU

Konuşma ve dinleme becerilerinin artırmak için planlanmış Genel İngilizce ile öğleden sonları konuşma kursu olarak haftada 26 saat düzenlenir.

Hafta da 26 saat, ortalama 8-12 kişilik sınıflar, A1 – A2 – B1 – B2 – ve C1 olarak düzenlenmekte, her pazartesi başlangıç.

STANDART PLUS İŞ İNGİLİZCESİ KURSLARI

Çalışma hayatına yeni başlayacak olanlar için hazırlanmış İş İngilizcesi kursları sunum yapma, uluslararası telefon görüşmeleri, sözleşme veya müzakere görüşmeleri konularını içeren derslerden oluşur.

Haftada 20 saat Genel İngilizce + 6 saat İş İngilizcesi kursu, C1 ve B2 seviyeleri için ortalama 8–12 kişilik sınıflar, her pazartesi başlangıç.

TOEFL SINAVI HAZIRLIK KURSU

TOEFL sınavına hazırlık için düzenlenmiş yoğun kurslar her ay başlayan programlarla sunulur.

Haftada 20 saat Genel İngilizce + 6 saat TOFEL hazırlık dersleri, 10–12 kişilik sınıflar.

IELTS SINAVI HAZIRLIK KURSU

IELTS sınav sonuçları üniversiteye giriş için birçok ülke tarafından istenir. Horner School IELTS sınavlarına hazırlık kursları her ay başlayan Yoğun Standart 20 saat dersleri ile 6 saat öğleden sonra dersleri olarak düzenlenir.

Haftada 20 saat + 6 saat ders, 8–12 kişilik sınıflar, her ay başlangıç.

CAMBRIDGE FCE, CAE KURSLARI

FCE Sertifika Kursları ve CAE Advenced Kursları yazma, dinleme, konuşma, okuma ve uygulama kursları olarak sunulur.

Haftada 20 saat Genel İngilizce + 6 saat Cambridge FCE, CAE kursları, 4, 9, 10, 12 haftalık değişen programlar, 8–12 kişilik sınıflarda.

SIC25 YARI YOĞUN İNGİLİZCE KURSLARI

Yarı Yoğun İngilizce dil kursları bireysel özel dersler ile birleştirilmiş, kısa dönem İngilizce dil kursları almak isteyenler için idealdir. Standart 20 saat kurs ile 5 saat bireysel derslerden oluşur.

Haftada 25 saat ders, her pazartesi başlangıç, 8–12 kişilik sınıflar.

IEC20 BİREYSEL EXECUTIVE İNGİLİZCE KURSLARI

Bireysel Executive kurslar mesleki alanda İngilizce eğitimi almak isteyenler için hazırlanmış birebir derslerdir. Kısa zamanda hızlı gelişim sağlamak isteyenler için hazırlanmış kurslardır.

Haftada 20, 25, 30 veya 40 saat ders, her pazartesi başlangıç.

PLATIN KURS KÜÇÜK GRUP

Platin kurslar küçük gruplar halinde profesyoneller için sunulmuş kurslardır. Ayrıca Platin 5 ve 10 kursları da sunulur. Genel İngilizce kurslarına ek olarak, müzakereler, sunumlar, telefon görüşmeleri içeren derslerden oluşur.

Haftada 20 ders, 3–6 kişilik sınıflarda, İngilizce seviyesinin B2 düzeyinde olması istenir. Yılın belli zamanlarında düzenlenen kurslardır.

YAZ KURSLARI

Horner School of English Yaz Kursları programları en popüler kurslar arasında yer alır. Standart Kurslar veya Standart Plus Kurslar Dublin City Centre öğrenci yurdunda konaklamalı olarak sunulur.

Haftada 20 ders, Alt, Orta ve Üst seviyelerde, uluslararası karışık sınıflar.

Konaklamalar ise kendi içinde banyolu ve mutfaklı tek kişilik odalar olarak sunulmaktadır.

AKTİVİTE PROGRAMLARI

Horner School of English okullarında akşamları sosyal etkinlikler ve öğleden sonraları kültürel etkinlikler, hafta sonları ise öğrenci koçları ve rehberler eşliğinde şehir turları düzenlenir.

KONAKLAMA

IFSC CITY RESIDENCE KONAKLAMA

IFSC City Residence şehir merkezinde yer alır. Konaklama tek kişilik odalarda banyolu ve mutfaklı olarak sunulur.

BAGGOT CITY RESIDENCE

Baggot City Residence konaklama iki kişilik paylaşımlı odalarda kahvaltı ve akşam yemeği yönetim tarafından sunulur. Konaklama okula 2 dakikalık yürüme mesafede yer alır.

TRINITY COLLEGE DUBLIN KONAKLAMA

Trinity College Dublin okula 10 dakikalık yürüme mesafesinde tek kişilik odalarda özel banyolu ve mutfaklı olarak sunulur.

HORNER SCHOOL CITY RESIDENCE

Horner City Residence konaklama şehir merkezinde özel banyolu odalar ortak kullanımlı mutfak ve yemek alanları ile öğrencilere hizmet verir.