Buradasınız:

25 -February -2018 - 01:01

Okul Görselleri

gc - okul ktphanesi giri.jpg

Bizden Haberler

Reklam

 

BWK Language School for German

Almanya’da yüksek öğrenim için iyi bir Almanca dil seviyesine ulaşmanın en iyi yolu BWK dil okullarından geçer. Bir lisans programına hak kazanmak için minimum derecede dil yeterliliği gereklidir. BWK Dil Okulları 30 yıllık deneyime sahiptir. Tüm dünyadan deneyimli öğretmenler ile değişik kültürlerden öğrencilerin küçük gruplar halinde dersler sunulur. BWK Kampusünde Yoğun Kursların yanı sıra TestDaF Hazırlık Kursları ve DSH Dil Sınavları programları verilir. BWK Dil Okulunda öğrenilen dili yaşama geçirmek amaçlanır. Konaklama, yemek ve eğlence programlarının dahil olduğu paket programlar ile öğrencilerin öğrendikleri dile tamamen konsantre olmaları sağlanır.

YOĞUN KURSLAR

Almanya’da yüksek öğrenim kurumlarında eğitim almak isteyen öğrenciler için 44 hafta sonra (maksimum) anlama, konuşma, okuma ve Almanca yazmaları mümkün olacaktır. Pazartesinden Cumaya küçük gruplar halinde 45 dakikalık dersler olarak verilir.

Her pazartesi başlangıç, A1 – A2 – B1 – B2 – C1 Seviyelerinde, Haftada 25 ders, 4 – 44 hafta arasında, maksimum 14 kişilik sınıflarda.

HAZIRLIK KURSLARI

BWK Hazırlık Kursları ile hızlı ve sistematik bir şekilde Telc, TestDaF ve Hazırlık Kursları sunulur. Alman kurumları tarafından tanınan bir sertifikaya ihtiyaç duyan öğrenciler için ideal kurslardır.

Haftada 25 ders, B2- C1 Seviyelerinde, 4 haftalık program, maksimum 14 kişilik sınıflarda.

Kurs bitiminde katılım belgesi verilir.

SERTİFİKA PROGRAMLARI

Alman yüksek öğretim kurumlarında eğitim almak isteyenler için öncelikle Almanca dil seviyesinin belgelenmesi gereklidir. A1 başlangıç seviyesinden C2 üst seviyeye kadar değişen düzeyde seviyeler istenir. Dil seviyesinin belirlenmesi için Telc, TestDaF ve DSH gibi tanınmış test seçenekleri sunulur.

KONAKLAMA

Aile yanı konaklamanın yanı sıra misafirhane veya pansiyon konaklaması da tercih edilebilinir. Öyle yemekleri okul kampüsüden alınabilir, geleneksel Alman yemeklerinin yanı sıra uluslararası seçenekler de yenilebilir.

AKTİVİTE PROGRAMLARI

Aktivite programları olarak sınıf arkadaşlarıyla eğlenceli oyunlar, yakın çevre gezileri, konserler ve festivallere katılabilinir.