Buradasınız:

25 -February -2018 - 01:03

Okul Görselleri

tru - tantm toplants.jpg

Bizden Haberler

Reklam

 

ASA COLLEGE

Asa College 1985 yılında Brooklyn Kampüsünde eğitime başlamıştır. Daha sonra Manhattan Kampüsü ve Maimi Kampüsünde Sağlık, İş, Ceza ve Adalet, Sanayi ve Teknoloji alanlarında ihtiyaçları karşılamak için yeni programlar oluşturmuştur. ASA College, CHE MSA MIDDLE STATES COMMISSION, ON HIGHER EDUCATION ve CAA HEP tarafından akreditedir.

MANHATTAN KAMPÜSÜ

Manhattan Kampüsü Midtown’nin kalbinde yer alır. Manhattan Kampüsünde derslere kayıtlı öğrenciler, bilgisayar ve tıp laboratuarları ve öğrenme merkezi ile birçok eğitim kaynaklarına erişimlerini sağlayabilirler.

BROOKLYN KAMPÜSÜ

ASA College Brooklyn Kampüsü şehir merkezinde iş merkezlerinin olduğu bir alanda üç binadan oluşmaktadır. Öğrencilerin tıp ve bilgisayar laboratuarlarında, yazma ve öğrenme merkezindeki birçok kaynaklara erişimleri vardır.

MIAMI KAMPÜSÜ

Miami Kampüsü Sunshine State’in kalbinde yeni açılmış olup, öğrenciler için gerekli tüm imkanlara sahip modern bir eğitim tesisidir. Burada Tıp, Ceza ve Adalet, Eczacılık Teknolojisi ve Muhasebe alanlarında eğitimler sunulur.

DİPLOMA PROGRAMLARI

ASA College mesleki eğitim ve uygulama deneyimi ile geleneksel akademik lisans programlarını sunar.

PROGRAMLAR

İşletme – Muhasebe

Büro Yönetimi ve Teknolojisi

Sağlık Ofis İdaresi

Sağlık Bilgi Teknolojisi

Hemşirelik

Masaj Terapisi

Adalet ve Ceza

Ağ Yönetimi ve Güvenliği

Bilgisayar Programlama ve Bilgi Teknolojisi

SERTİFİKA PROGRAMLARI

ASA Sertifika Programları kariyerlerinde başarılı öğrencilere hızlı bir şekilde istihdam edilmelerini sağlamak için yardımcı olmaktadır.

PROGRAMLAR

Ofis Teknoloji ve Yönetim

Yönetici Asistanı

Tıbbi Ofis Yardımcısı

Internet Alıcı - Server Uygulama Geliştirme

PC Alıcı Server Programlama

Bilgisayar Destek Uzmanı

SÜREKLİ EĞİTİM

Sürekli Eğitim kariyer ve kişisel gelişim ile yaşam boyu öğrenme ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olacak kursları ve programları sunarak kariyer seçeneklerinin geliştirilmesini amaçlar. Eğitimini başarı ile tamamlayan öğrencilerini sertifikalandırarak ve kariyer danışmanlığı yaparak işe yerleştirilmelerine yardımcı olunmaktadır.

PROGRAMLAR

Sertifikalı Hemşire Yardımcılığı

Kan Alma

Elektro Kardiyogram ( EKG )

Ayrıca ek derslerde sunulur.

UZAKTAN EĞİTİM

ASA Uzaktan  Eğitim ile her zaman ders alma kolaylığı ile öğrencilerine 30’dan fazla alanda kurslar sunulur. ASA College’de deneyimli ve nitelikli profesörler ve akademisyenler uzaktan eğitimler ile öğrencilerine kapsamlı metotlar sunarlar.

KONAKLAMA

Paylaşımlı dairede oda kiralama Manhattan ve Brooklyn Kampüslerinde eşyalı olarak sunulan odalarda sağlanır.

Çift kişilik ve ya tek kişilik odalarda aile yanında konaklanabilinir.

Amsterdam Residence Hall: Residance konaklama seçeneği olarak sunulur. Manhattan’ın seçkin semtlerinden biri olan Upper West Side’de bulunan Amsterdam Residence güvenli bir bölgede lüks konaklama seçeneği ile merkezi bir alanda yer alır.

Morningside Inn Otel: Otel konaklamayı tercih edenler için New York’un hareketli bir bölgesinde yer alır.

Sadece kadınlar için olan residanceler 18 ve 30 yaş arasındaki kadınlar için sunulan Markle Residance, Saint Mary Residance, Saint Mary Residance, Barandon, Centro Maria ve YMCA Residance seçenekleri sunulur.