Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:54

Okul Görselleri

okul 4.jpg

Bizden Haberler

Reklam

NYLLC - ASA

NEW YORK LANGUAGE LEARNING CENTER

New York Language Learning Center (NYLLC) ASA College Uluslararası öğrencilere yüksek nitelikli İngilizce eğitim programları sunar. NYLLC uluslararası alanda 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan ASA College’nin bir uzantısıdır. NYLLC dil okullarında gerçek hayatta rastlanan durumları içeren konuşma, dinleme, yazma ve okuma sistemine odaklıdır.

YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI (IEP)

Yoğun İngilizce Programı (IEP) İngilizce iletişim becerilerinin her alanda geliştirilmesinde okuma, yazma, gramer, telaffuz ve sözlü iletişim gibi konularda daha kapsamlı hale getirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Bu programlar 2 – 4 – 8 haftalık programlardır, haftada 20 ders, sınırsız ve ücretsiz rehberlik hizmetleri ve az sayılı sınıflar ile her 2 haftada başlangıç tarihleri ile öğrencilerine uygun programlar sunar.

İKİNCİ DİL OLARAK İNGİLİZCE PROGRAMI (ESL)

ASA NYLLC dil okullarında ESL programını seçenler çeşitli kültürlerden gelen öğrenciler için Yoğun İngilizce programları ile hayatın pek çok yönünü geliştirmeyi hedefleyen bir kurstur. Öğrencilerin en yüksek İngilizce yetkinliğine ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile beş yoğun aşamadan oluşan ESL programları vardır. ESL kursları NYLLC’deki çeşitli öğrenci gruplarının akademik gereksinimlerini karşılamak üzere hazırlanmış ders planlarından oluşur. Öğrenciler eğitmenler tarafından değerlendirilerek kendilerine en uygun seviyede eğitim programları sunulmaktadır.

AKTİVİTE PROGRAMLARI

Aktivite programları olarak öğrencilerin zevklerine göre eğlence ve kültür programları sunulur.

KONAKLAMA

NYLLC tarafından çeşitli konaklama olanakları sunulur. Aile yanı konaklama ile tam pansiyon veya yarım pansiyon olarak okula yakın mesafedeki ailelerin yanında konaklanabilinir. Yurt konaklama en az dört haftalık konaklamalar için sunulur. Ortak kullanımlı banyolu ve mutfaklı yurtlarda konaklama sağlanır. Ayrıca otel ve pansiyon konaklamaları da tercih edilebilinir.