Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:51

Okul Görselleri

vancouver marina.jpg

Bizden Haberler

Reklam

ALPHA COLLEGE

Alpha College Dublin’in merkezinde yer alır. Dublin iş, spor ve İrlanda kültürünün başkentidir. Canlı, modern ve kozmopolit bir şehirdir. Alpha College Dil Okullarında Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık Programları, Öğretmen Programları, Özel Amaçlı İngilizce, Executive İngilizce, Sosyal Medya ve Pazarlama, Turizm için İngilizce, Akademik amaçlı İngilizce Yazma, İngilizce ve Fotoğrafçılık, Golf ve Okçuluk programları sunulur. Alpha College’de verilen bu eğitimlerin yanı sıra tam ve yarı zamanlı günlük gezi programları da sunulur.

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

Aplha College Genel İngilizce kursları kaliteli İngilizce derslerinin yanı sıra kültürel etkinlikler, spor aktiviteleri ve eğlence programları ile güzel zaman geçirilir.

Standart Kurslar:

Haftada 20 saat ders, maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim, her pazartesi başlangıç.

Yoğun Kurslar:

Haftada 25 saat ders, maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim, her pazartesi başlangıç.

Süper Yoğun Kurslar:

Haftada 30 saat ders, maksimum 13 kişilik sınıflarda eğitim, her pazartesi başlangıç.

İş İngilizcesi Kursları:

İş İngilizcesi kursları Genel İngilizce ve İş İngilizcesi olarak gerçekleşir. İşletme, İş Görüşmeleri, Liderlik, Çevre Sorunları, Standart ve Etik Reklamlar, Telefon ve Posta İngilizce Sunumları, Markalaşma, Pazarlama ve Satış, Müşteri İlişkileri ve Yöntemlerinden oluşur. Her pazartesi başlangıç tarihleri ile Genel İngilizce ve İş İngilizcesi programları olarak sunulur. Ayrıca Alpha College Uluslararası İletişim İngilizce Testi TOEIC sınavı organize merkezidir.

SINAV HAZIRLIĞI PROGRAMLARI

Alpha College Sınav Hazırlık Programları öğrencilerini Cambridge First Certificate, IELTS, TOEFL, TOEIC ve TIE sınavlarına hazırlar. Cambridge First Certificate sınavlarına hazırlık 10 – 12 hafta sürer. Sınavlar Mart, Haziran ve Aralık aylarında olmak üzere yılda 3 kez yapılır. Standart Kurslar haftada 20 saat ders, Süper Yoğun Kurslar haftada 30 saat ders olarak sunulur. Bu kurslara başlayabilmek için İngilizce seviyenizin Upper Intermediate B2 seviyesinde olması istenir.

TRAVEL TALK ( 50 + ) PROGRAMI

Travel Talk programı 50 yaş ve üzeri yaş grubundaki kişiler için İrlanda’nın eşsiz güzelliklerini keşfederek heyecan verici fırsatlar yakalamak ve dil yeteneğinin geliştirilmesi için hazırlanmış programlardır. Esnek programlarla grubun ihtiyaçlarına uygun programlar sunulur. Programlarda ayrıca müzik, tarih, mimari, doğa, golf, balıkçılık, fotoğrafçılık, at biniciliği gibi grubun isteklerine yönelik etkinlikler oluşturulur. Konaklama olarak aile yanı konaklama sunulur. Çift ve tek kişilik odalarda tam pansiyon olarak konaklama sağlanır. Kurslar bir haftadan başlayan programlar olarak sunulur.

YURT DIŞI ÖĞRETMENLİK KURSLARI

Alpha College yurt dışındaki öğretmenler için İngilizce dil öğretimi ve CELT, ACELS, QQI belgelerini alabilmek için eğitim veren bir merkezdir. Gruplar dil seviyeleri ile eşleştirilip öğrencilerin dil becerileri ve analiz yeteneklerinin geliştirilmesi hedeflenir. 10 günlük programlarda öğrencilerin okuma, dinleme, yazma, konuşma ve kelime haznelerini geliştirici programlar uygulanır.

İNGİLİZCE ve İŞ DENEYİMİ

Yoğun İngilizce ve İş Becerileri Kursu üniversite mezunu olup iş arayan kişiler için CV hazırlama, röportaj ve iş arama becerilerini geliştirerek uygun işlere başvurma ve seçilme de yardımcı olur. 6 hafta boyunca yoğun ve tam zamanlı programlar sunulur. Alpha İngilizce ve İş Kursları EAQUALS tarafından akredite edilmiştir. Alpha IALO ve MEI üyesidir.

ÖZEL AMAÇLI İNGİLİZCE

Alpha College Özel Amaçlı İngilizce kursları, Birebir veya Grup dersleri olarak sunulur. Özel Amaçlı kurslarda öğrencilerin ilgi alanlarına uygun Mesleki İngilizce kurları olarak verilir.

BÖLÜMLER

Havacılık ve Hava Kontrolörlüğü

Bankacılık, Finans ve Kambiyo

Askeri Organizasyon ve Operasyon

Tıp

Hukuk

Kalite ve Standartlar

Satış Pazarlama

Seyahat ve Turizm

EXECUTIVE İNGİLİZCE KURSLARI

Alpha College Executive İngilizce Kursları müdürlük kadrosunu hedefleyen yöneticiler, ticari, endüstriyel, mali ve kamu hizmetleri örgütlerinde görev yapacak profesyonel uzmanlar için hazırlanmış programlardır. Her pazartesi başlar, 1 hafta veya daha uzun sürelidir. Programlar haftada 20 saatlik dersler olarak verilir.

PROFESYONELLER İÇİN İNGİLİZCE KURSLAR

Alpha College, Temmuz ve Ağustos ayları arasında 25 yaş ve üzeri iş profesyonelleri için hazırlanmış programlardır. Profesyoneller için İngilizce dersleri haftada 20 saat ve 2 haftalık programlardır. Bu programlara katılmak için Intermediate B1 seviyesinde İngilizce bilgisinin olması istenir. Alpha College başarılı öğrencilere EAQUALS belgesi vermeye yetkili bir kurumdur.

MEDYA VE PAZARLAMA İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI

Alpha College Medya Pazarlama stratejilerinin bir paçası olarak sosyal medya pazarlamacıları için tasarlanmış programlardır.

TURİZM İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI

Alpha College Uluslararası Turizm ve İngilizce dersleri, Uluslararası Turizm sektöründe görev yapan profesyoneller için İngilizce iletişimin yanı sıra uluslararası turizm tekniklerini geliştirmeye yardımcı olmak amacı ile tasarlanmıştır. Kurslar iki haftalık olarak düzenlenir.

AKADEMİK AMAÇLI İNGİLİZCE YAZMA KURSLARI

Bu dersler uluslararası yüksek lisans ve doktora tezini hazırlayan öğrenciler için tavsiye ve yardım için tasarlanmış kurslardır.

İNGİLİZCE VE FOTOĞRAFCILIK KURSLARI

Alpha College İngilizce ve Fotoğrafçılık kursu dil becerilerinin geliştirilmesini, hem de dünyadaki diğer fotoğrafçılar ile fotoğrafçılık becerilerinin uygulamalı olarak geliştirilmesini sağlar.

İNGİLİZCE VE GOLF KURSLARI

İngilizce ve Golf kursları İngilizce dil becerilerinizi geliştirilmesi, hem de dünyadaki diğer golfçüler ile golf becerilerinin uygulamalı olarak geliştirilmesini sağlar.

İNGİLİZCE VE OKÇULUK KURSLARI

İngilizce ve Okçuluk Kursları ise öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirirken okçuk sporu ile ilgilenenler için sunulan programlardır.

KONAKLAMA

Alpha College okullarında konaklama olarak Aile Yanı konaklama ile İrlandalı bir aile yanında özel odada tam pansiyon olarak okula en fazla 45 dakikalık uzaklıktaki ailelerin yanında konaklanabilinir.

Yurt Konaklama ise Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında Broadstone öğrenci yurdunda yapılır.

Hotel, hostel, pansiyon veya misafirhaneler de okula yakın mesafededir.