Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:50

Okul Görselleri

toronto ktphanesi.jpg

Bizden Haberler

Reklam

Brooks Institute

Brooks Institute Görsel Sanatlar, Medya ve İletişim Sanatları alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler için lisans ve lisansüstü programlar sunar. Brooks Institute Santa Barbrara Kampüsü ve Ventura Kampüsü olmak üzere iki kampüste hizmet verir. Brooks Institute ACICS tarafından akredite edilmiştir. Brooks Institute mesleklerinde başarılı uzman eğitmenler tarafından öğrencilerine eğitim programlarını sunar. Seçkin ve ödüllü fotoğrafçılar, gazeteciler, film yapımcıları ve grafik tasarımcıları tarafından kaliteli eğitimler verilmektedir.

SANTA BARBARA KAMPÜSÜ

Brooks Institute Santa Barbara Kampüsü’nde Profesyonel Fotoğrafçılık ve BFA Yüksek Lisans programları sunulur. Brooks okulları pasifik okyanusu kıyısında ideal manzara ve ilham verici görünümler ile öğrencilerini değişik bakış açılarına hazırlar. Brooks Institute 8 dönümlük arazisi içinde eski bir film stüdyosunun da bulunduğu kampüsü ile öğrencilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. Tek kampüste Film, Fotoğraf, Görsel Gazetecilik ve Grafik Tasarım alanlarında ortak öğrenme programları sunulur.

VENTURA KAMPÜSÜ

Brooks Institute Ventura Kampüsü’nde Profesyonel Fotoğrafçılık, Film Grafik ve Görsel Gazetecilik Lisans programları sunulur. Kampus içinde eski bir sinema stüdyosu, Past – Prodüksiyon Tesisi, Pro-photo Stüdyoları, Grafik Tasarım, Bilgisayar Laboratuarları ve Stüdyolar bulunur.

KONAKLAMA

Brooks Institute’de konaklama olarak Enstitü çevresindeki apartman dairelerinden kiralayarak konaklanabilir, eşyalı ya da eşyasız tek kişi veya birkaç arkadaş olarak konaklanabilir.