Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:51

Okul Görselleri

gc - elektronik blm.jpg

Bizden Haberler

Reklam

MLI

international schools

İrlanda bozulmamış kırsal yapısı, modern ve çağdaş şehirleri birleştiren zengin tarihi, doğal yaşam alanları ile güzel manzaralar sunan bir adadır. İrlanda güvenlik konusunda 2012 yılında 158 ülke arasında 6. sırada yer almıştır. Ayrıca İrlanda 2008 ve 2010 yıllarında dünyanın en cana yakın ülkesi olarak Lonely Planet tarafından seçilmiştir. Bu ülke gelen yabancı öğrencilere cazip fiyatlı, kaliteli, dost canlısı ve güvenli bir ülkede dil eğitimi sunar.

MLI international schools, İrlanda ve İngiltere’de 15 yılı aşkın bir deneyime sahip olup, 8 üniversitenin ve kolejlerin ev sahipliği yaptığı binalarında yaz okulları eğitimini sunar. 11–17 yaş arasındaki öğrenciler için hazırlanmış programlar bulunur.

MLI okulları British Council ve ACELS tarafından akreditedir. Aynı zamanda ISOQAR – İrlanda ve İngiltere ISO 9001 onaylı okullardır. MLI İrlanda ve İngiltere okulları MEI–RELSA, İngiltere Ticaret Dublin Odası ve Dublin Seyahat Kuruluşları üyesidir.

YAZ OKULLARI

Yaşları 11- 17 arasındaki öğrenciler için Junior Programlar bulunur. Programları eğitim içeriği ve iyi tasarlanmış spor ve sosyal aktivite programlarıyla destekleyerek kaliteli eğitimler sunulur.

Eğitimler;

İrlanda’da

Dublin City University, Universty College Dublin ve Galway Mayo IT okullarında,

İngiltere’de

St Patrick College, Griffith College ve University of Limerick okullarında verilir.

Konaklama ve spor alanları olarak üniversitelerin kampus alanları kullanılır. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan haftalık / aylık eğitimlerdir. Üniversite binaları kaliteli ve modern tarzda bir öğrenci köyü modelindedir. İsteyen öğrenciler aile yanı konaklamayı tercih edebilirler.

YAZ OKULLARINDA ÇALIŞMA PROGRAMI

MLI uluslararası yaz kursları İrlanda’da bir liderdir. Yaz kurslarında çalışmak için 10 – 17 yaş arasındaki gençlerin başvurması beklenir. İstekli, coşkulu, enerjik personel için başvurular her sene Mart ayında başlar. Merkezi yönetim işleri ve çalışma yönetimi, aktivite koordinatörü, aktivite lideri, faaliyet lideri gibi değişen ihtiyaçlara göre çalışma programları düzenlenir. Zorlu, eğlenceli ve çok mutlu edici programlardır. Mükemmel çalışma koşulları, rekabetçi fiyatlar ve esnek çalışma saatleri ile öğrencilerine yeni fırsatlar sunar.