Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:53

Okul Görselleri

1317324540272.jpg

Bizden Haberler

Reklam

INLINGUA MALTA

Inlingua Malta, Inlingua Uluslararası Dil Okulları küresel ağının bir parçasıdır. Inlingua Dil Okullarının amacı dünya vatandaşları ile hayatın paylaşılması ve dil yeteneklerinin geliştirilmesini hedefler. Inlingua International, dünyanın 38 farklı ülkesinde 330 merkezde konumlanmıştır.

Inlingua Malta’da İngilizce kursları iki enstitüde verilir. Inlingua kendi İngilizce öğrenme yöntemini İsviçre’deki akademik departmanında geliştirir. Dil öğrenme kendi kaynak kitapları ve kendi yöntemleri ile yapılır. Inlingua yönetici ve öğretmenleri, İngilizceyi öğrenmenin kolay ve basit bir şekilde sağlanması için tüm süreç boyunca öğrencilerine rehberlik eder.

İNGİLİZCE KURSLAR

Gençler için İngilizce 5 – 12 yaş arasındaki öğrenciler için haftada 20 ders olarak düzenlenir. Bu kurslar çocuklar için özel olarak düzenlenen dersler, basit fiiller, gramer ve kelime odaklı dil bilgisinden oluşur. Bu kurslar çocuklar için hazırlanmış olup oyun ve aktivite şeklinde eğlenceli bir şekilde verilir.

GENEL İNGİLİZCE 20

Genel İngilizce dersleri haftada 20 ders, 13 yaş ve üzeri öğrenciler için düzenlenmiş maksimum 10 kişilik sınıflardır. Eğlence ve dil kursunu birleştirerek hazırlanmış kurslardır. Sosyal ortamda çeşitli iletişim olanakları sunulur.

İŞ İNGİLİZCESİ 20

İş ortamında etkili bir iletişim sağlayabilmek için hazırlanmış programlardır. Haftada 20 ders olarak hazırlanmış kurslar maksimum 6 kişilik sınıflarda verilir.

JUNIORS PAKETİ 5 – 12 YAŞ

Juniors paketi 5 – 12 yaş arasındaki öğrenciler için hazırlanmış programlardır. Öğrenciler için 24 saat gözetim sağlanır ve aile üyelerinden bir kişinin eşlik etmesi gereklidir. Haftada 20 saat grup dersleri olarak verilen yaz programlarıdır.

TAMAMEN GENÇ PAKET

Genç paket 13 – 17 yaş gençlerin İngilizcelerini geliştirmeyi amaçlayan programlardır. Sosyalleşmek, yeni arkadaşlar edinmek, zevkli ve heyecanlı bir tatil geçirmek için hazırlanmış haftada 20 saatlik programlardır.

YETİŞKİN ÖĞRENCİ PAKETİ

Yetişkin öğrenciler için hazırlanmış bir paket programdır. Haftada 20 saat grup dersi olarak verilen bir yaz programıdır.

İŞ PAKETİ

İş paketi kendi özel iş ihtiyaçlarını, akıcılıklarını ve yeterliliklerini geliştirmek isteyenler için hazırlanmış programlardır. Haftada 25 ders olarak sunulur.

EXECUTIVE PAKETİ

Executive Paketi yöneticiler ve profesyoneller için hazırlanmış haftada 35 saatlik programlardır.

50 YAŞ VE ÜZERİ PROGRAMLAR

50 yaş ve üzeri öğrenciler için hem İngilizce öğrenmek hem de tatil yapmak isteyenler için hazırlanmış haftada 20 saatlik grup derslerdir.

EBEVEYN VE ÇOCUK PROGRAMLARI

Ebeveyn ve çocuk programları 5 yaşından itibaren çocuklar için İngilizce programları sunar. Haftada 20 saat olarak ebeveyn ve çocuklar için hazırlanmış programlardır.

SINAV HAZIRLIK PROGRAMI

Cambridge, ESOL, IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık kursları sunulur. IELTS ve TOEFL haftada 30 grup dersleri, 20 ders Genel İngilizce + Sınav Hazırlık grup dersleridir. Eğitimler en az 8 hafta, maksimum10 kişilik sınıflarda verilir. Aynı şekilde Yoğun IELTS ve TOEFL sınav hazırlık programı da maksimum 10 kişilik sınıflarda verilir.

LONG STAY PROGRAMI

Long Stay programı en az 12 haftalık programlardır. Haftada 20 veya 30 Genel İngilizce dersleri, maksimum 10 kişilik sınıflarda verilir.

GOZO’da İNGİLİZCE PROGRAMI

Gozo İngilizce kursları dinlendirici bir tatil geçirmek, huzurlu ve samimi bir ortamda İngilizce öğrenmek isteyenler için hazırlanmış bir programdır. İhtiyaca uygun olarak rahat ve lüks bir ortamda sunulur.

AKTİVİTELER:

Inlingua Malta öğrencileri için eğlenceli sosyal aktiviteler hazırlar. Yaş gruplarına göre uygulanan programlarda Inlingua temsilcileri tüm programlarda öğrencilerine eşlik eder.

KONAKLAMA:

Aile Yanında Konaklama: Aile yanı konaklama ile Maltalı bir aile yanında ülkenin gelenek ve göreneklerini öğrenerek, konforlu bir ortamda konaklama yapılır ve aynı zamanda öğrencilerin dil yeteneklerini de gelişir.

Residence Konaklama: Residence konaklama 18 yaş ve üzeri öğrenciler içindir. Güvenli ve samimi bir ortamda, okula 10 dakikalık otobüs yolculuğu ile sağlanır.

Otel Konaklama: Malta da 4, 5 ve 3 yıldızlı otellerde okula yakın mesafede konaklanabilinir.

Öğretmenin Evinde Konaklama: İngilizce öğretmeninin evinde konaklayarak daha hızlı tempoda İngilizce öğrenmeyi sağlamak ve gün boyunca İngilizce konuşmak için hazırlanmış bir programdır.