Buradasınız:

25 -February -2018 - 01:03

Okul Görselleri

okul 3.jpg

Bizden Haberler

Reklam

ISI Dublin

ISI Dublin okullarında sadece dil öğrenmek değil heyecan verici sosyal programlara katılmak, en iyi akademik niteliklere sahip olmak, güzel tesislerde konaklamak mümkündür.

ISI Dublin okulları İngilizce dil okulu olarak 2013 yılında Avrupa da en iyi dil okulu olarak seçilmiştir.

ISI okulları uluslararası tanınan akredite kuruluşları tarafından akredite edilmiştir. Yetişkinler ve gençler için hazırlanan dil programları QQL, NQAI ve ACELS tarafından Kalite ve Yeterlilik belgesi bulunur. Cambridge sınavlarına hazırlık paketi TIE tarafından Kalite ve Yeterlilik belgesi vardır. Cambridge sınavlarına hazırlık paketi TIE tarafından onaylanmıştır. ISI okulları İngiltere’nin en prestijli eğitim kurumlarından biri olan diploma Edexcel tarafından akredite edilmiştir. MEI, ALTO ve ICOS üyesidir.

GENEL İNGİLİZCE 15

Genel İngilizce haftada 15 saat olan kurslar İngilizce dil bilginizin sağlam temellerde olmasını sağlamakta yazma, dinleme, okuma ve konuşma yeteneklerinin geliştirilmesini hedefler. Her Pazartesi başlayan kurslar haftada 15 saat, 1 hafta ile 24 hafta arasında düzenlenir. Dil seviyeleri A1’den C1’e kadar her seviyede programlanır. 16 yaş ve üzeri öğrenciler içindir. A1 seviyesinin altında alan öğrenciler için uygun seviyeye gelinceye kadar birebir ek ücretli dersler verilir. Kurs bitiminde ISI Katılım Belgesi verilir.

GENEL İNGİLİZCE 20

Genel İngilizce 20, Genel İngilizce 15 ile aynı programı içerir. Derslerde konuşma akıcılığı, İş İngilizcesi, telaffuz, yazma becerileri, sınav ve çalışma becerileri gibi dersler mevcuttur. Bu derslere seçmeli dersler olarak katılabilinir. Dil seviyeleri A1’den C2’ye kadar her seviyede programlanır.

GENEL İNGİLİZCE 25

Genel İngilizce 25, Genel İngilizce 20 programında olduğu gibi seçmeli olarak katılabilinir. Konuşma akıcılığı, İş İngilizcesi, özel sınavlar ve çalışma becerilerinin artırılması hedeflenir. Dil seviyeleri A1’den C2’ye kadar her seviyede programlanır.

GENEL İNGİLİZCE 30

Genel İngilizce 30 programı, Genel İngilizce 15 derslerini sabah ve öğleden sonra dersleri ile birleştirerek çok yoğun bir program olarak sunulur. Dil seviyeleri A1’den C2’ye kadar her seviyede programlanır.

İŞ İNGİLİZCESİ 20

İş İngilizcesi 20, Genel İngilizce 15’te açıklandığı gibi aynı içeriklere sahiptir. İş ilişkilerinde yazma becerilerinin geliştirilmesi, kişiler arası iletişim ve bütün yazılı iletişimler için hazırlar. Dil seviyeleri A1’den C1’e kadar her seviyede programlanır.

IETLS SINAV HAZIRLIK 20

Genel İngilizce programı ile aynı yapıyı içeren IETLS 20 programı 5 ekstra hazırlık sınıfı her hafta Pazartesi başlayacak şekilde sunulur. Dil seviyesin B2 – C1 IELTS düzeyinde olması istenir.

CAMBRIDGE SINAV HAZIRLIK PROGRAMI (FCE ve CAE) 20

Cambridge Sınav Hazırlık Programı, Genel İngilizce ile aynı yapıyı izler, ancak Cambridge Sınavlarına Hazırlık (FCE, CAE) programını da içerir. Her Pazartesi başlayan kurslarda dil seviyesinin FCE ve CAE B2 – C1 olması istenir. 9 ile 12 haftalık programlardır.

KAMP PROGRAMLARI

KIŞ KAMPLARI

ISI Kış Kamp programları grupların ihtiyaçlarına uygun olarak mevsimine göre uygun paket programlar ve rekabetçi fiyatlar sunar. Günde 4 ders olarak sunulan programlar öğleden sonraları geniş kapsamlı sosyal ve kültürel programlarla zenginleştirilir.

YAZ KAMPLARI

ISI Yaz Kampları Belvedere Kolejlinde düzenlenir. Eğlenceli ve heyecan verici aktivitelerle programlar, haftada 15 saat olarak sunulur. Program dahilinde sosyal ve aktivite faaliyetlerinde bulunulur.

LİSE PROGRAMLARI

ISI Lise Programları öğrencilerin ilaç sektörü, teknoloji ve finansal alanda uluslar arası yetenekli öğrenciler yetiştirmek için imkanlar sunar. İrlanda’da geniş müfredat, muhteşem olanaklar az sayılı öğrenci kapasiteli ve kaliteli sınıflarda modern eğitimler verilir. Devlet okullarında ve özel okullarda eğitimler sunulmaktadır.

BUSINESS COLLEGE

ISI Business Colllege İşletme Eğitimi, Seyahat ve Turizm Yönetimi Diploma kursları sunar. Dersler Pearson Education (Edexcel BTEC) tarafından ve (NFQ) tarafından akredite edilmiştir. HNC ve HND düzeyindedir. Uluslararası öğrencilerin çalışma hayatına girmeden önce İngilizcelerini doğru seviyeye getirebilmeleri için yardımcı olmayı hedefleyen bir programdır.

SEYAHAT VE TURİZM YÖNETİMİ DİPLOMA PROGRAMI

ISI seyahat ve turizm diploma programı bir yıllık bir programdır. Bu program 8 modülde sunulur ve öğrenciler bu modülleri tamamlama zorunluluğundadır. Bu programa katılmak isteyen öğrencilerin en az 18 yaşında olmaları ve yüksek okulda beş konudan geçmiş olmaları istenir. Bu program için dil seviyesinin B2 düzeyinde olması ve IELTS sınavından 5,5 – 6 olması istenir.

MODÜLLER

Seyahat ve Turizm Sektörü

Finans ve Seyahat ve Turizm Sektöründe Finansman

Seyahat ve Turizm ve Pazarlama

Seyahat, Turizm ve Çağdaş Konular

Seyahat, Turizm ve Otelcilik

Tur Operatörlüğü Yönetimi

Kültürel Miras ve Turizm Yönetimi

AKTİVİTE PROGRAMI

ISI aktivite programları dans gösterileri, tiyatro gösterileri, tur programları, müze ve galeri gezileri ve her cumartesi günübirlik yakın çevre gezileri olarak düzenlenir.

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama: Aile yanı konaklama ile İrlandalı bir aile yanında yarım pansiyon olarak konaklanabilir, ülkenin gelenek ve kültürünü öğrenme şansı yakalanabilir.

Konut Kiralama: Konut kiralama ile okula 10 dakikalık yürüme mesafesindeki konutlarda birkaç arkadaş paylaşımlı olarak konaklanabilir.

Yurt Konaklama: Okula 10 dakikalık yürüme mesafesindeki pansiyon tarzı yerlerde konaklama imkanı sunulur.