Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:55

Okul Görselleri

gc - alk blm restoran girii.jpg

Bizden Haberler

Reklam

LEARNING ENGLISH IN IRELAND

İrlanda dil öğrenmek için mükemmel ülkelerden biridir.  Samimi ve konuk sever insanları,  doğası ve iklimi ile her yaştan öğrenci için dil öğrenme imkanı sunar. Learning English in Irland, mağazaların, kafelerin, restoranların, barların ve sinemaların bulunduğu bir balıkçı kasabasıdır.

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI YOĞUN

Genel İngilizce kursları ile okuma, yazma, konuşma, dinleme, modern ders materyalleri ve farklı aktivitelerle İngilizce öğretimi sağlanır. Programlar 5 ile 8 kişilik sınıflarda, her pazartesi başlayan gruplarla, haftada 20 ders olarak düzenlenir. Dil seviyeleri A1’den C1’e kadar her seviyede programlanır.

GENEL İNGİLİZCE YOĞUN + 4 KURSLARI

Yoğun Artı kursları haftada iki öğleden sonra dört ekstra birebir ders olarak tasarlanmıştır. Bu dersler özellikle Sınav Hazırlık veya İngilizce ile ilgili çalışmalar yapmak isteyenler için sunulur. Her Pazartesi başlayan 5 veya 8 kişilik sınıflarda, haftada 20 grup dersi + 4 bireysel ders olarak sunulur. Dil seviyeleri A1’den C1’e kadar her seviyede programlanır.

GENEL İNGİLİZCE YOĞUN + 10 KURSLARI

Yoğun + 10 dersleri sınavlara hazırlık ya da iş ile ilgili İngilizce olarak bireysel gelişimlerini karşılamak isteyenler için tasarlanmıştır. Her Pazartesi başlayan kurslar 5 veya 8 kişilik sınıflarda haftada 20 grup dersi + 10 bireysel dersler verilir. Dil seviyeleri A1’den C1’e kadar her seviyede programlanır.

BİREBİR DERSLER

Birebir dil kursları yoğun ve bireysel kurslar olarak tasarlanmıştır. Sınavlara Hazırlık ve Genel İngilizce kursları olarak her Pazartesi başlayan kurslar haftalık 20 ders olarak sunulur Dil seviyeleri A0’dan C2’ye kadar her seviyede programlanır.  

İKİ KİŞİLİK KURSLAR

Çift Kişilik Kurslar ve Bireysel Kurslar olarak İş veya Genel İngilizce Kursları olarak tasarlanmıştır. Her Pazartesi başlayan 2 kişilik kurslar haftada 20 ders olarak sunulur. Dil seviyeleri A0’dan C2’ye kadar her seviyede programlanır. 

AİLE KURSLARI

Aile kursları ebeveynler ve çocuklar için hazırlanmış Genel İngilizce kurslarıdır. Ebeveynler ve 6 ile 14 yaş arasındaki gençler için Genel Yoğun İngilizce kurslarıdır. Nisan – Temmuz ve Ağustos ayları arasında sunulur. Hafta sonları gezi ve aktivite programları da düzenlenir.

GENÇ ve YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE + GOLF

Genç ve Yetişkinler için İngilizce Kursları yaşları 12 ile 15 arasındaki öğrenciler için odak noktası konuşma olan programlardır.

50 YAŞ ÜSTÜ KURSLARI

Bu program, QQ I (     İrlanda Kalite Yeterliliği) tarafından akredite edilmiş olan İngilizce öğretmenlerince anadili İngilizce olmayan kişilere zevkli bir şekilde İngilizce öğretmeyi hedefler. Eylül ve Ekim ayları arasında 2 haftalık dersler 40 saat olarak düzenlenir.

WEXFORD FESTİVAL PROGRAMLARI KURSLARI

Wexford festivalleri opera, kültür, sanat, müzik ve edebiyata ilgi duyanlar için Ekim Kasım ayları arasında dünyaca ünlü festival ile canlı ve renkli programlar dahil olup, 2 haftalık olarak düzenlenmiş programlardır.

YÖNETİCİLER İÇİN İŞ İNGİLİZCESİ KURSLARI

Yöneticiler için İngilizce programları İnsan Kaynakları, Üretim, Kontrol, Eğitim, Kalite Yönetimi, Teknik Destek, Planlama ve İletişim Becerilerini Geliştirme ve yükseltmeyi hedefler. Her Pazartesi başlayan kurslar birebir derslerle haftada 40 ders olarak belirlenir. Dil seviyeleri A1’den C2’ye kadar her seviyede programlanır.

KONAKLAMA

Aile Yanı: Aile yanı konaklama ile İrlandalı bir aile yanında tam pansiyon olarak ya da kendi yemeğinizi kendiniz pişirerek konaklayabilir İrlanda ailesini ve kültürünü yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Ev Kiralama: Ev kiralama ile paylaşımlı olarak bir arkadaşınızla ya da tek başınıza Wexford şehir merkezine yürüme mesafesindeki evlerde konaklayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra otel ve pansiyon konaklamayı tercih edebilirsiniz.