Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:56

Okul Görselleri

oise bristol  27 kasm 2014 roland huntern lotus ziyareti 2.jpg

Bizden Haberler

Reklam

DEUTSCH AKADEMIE

Deutsch Akademie ile Almanya ve Avusturya Viyana’da Almanca öğrenme imkanı sunulur. Ayrıca Slovakça kursları için Bratislava’da dil eğitimleri sunulur.

Tüm yıl boyunca açılan kurslarda eğlenceli ve etkin bir biçimde Almanca öğrenilir ve birçok ulustan gelen kişilerle yeni arkadaşlıklar kurulur. Almanca dışında İngilizce ya da Fransızca kursları almak isteyenler için yoğun veya bireysel kurslarda sunulmaktadır. Viyana Deutsch Akademisi Avusturya Entegrasyon Fonu ÖIF sertifikalı bir dil okuludur.

VİYANA’DA ALMANCA KURSLARI

YOĞUN ALMANCA KURSLARI

Yoğun Almanca kursları 5- 10 kişilik küçük gruplar halinde deneyimli öğretmenler eşliğinde Pazartesiden Perşembeye, günde 3 saat olarak verilir.

YOĞUN ALMANCA + KONAKLAMA

Öğrencinin bu kurslarda hızlı bir şekilde Almanca öğrenmesi hedeflenir. Kelime bilgisi, okuma, dinleme, mektup yazma ve konuşma becerilerini geliştirilir. Aile yanında ya da yurtlarda konaklama sağlanır.

YOĞUN ALMANCA + KONAKLAMA + TAM DERS + EĞLENCE PROGRAMI

Sadece 1 – 2 ay Viyana’da kalmak hem de dil öğrenmek isteyenler için hazırlanmış programlardır. Öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde özel dersler hazırlanır.

SÜPER YOĞUN KURSLAR + KONAKLAMA + EĞLENCE PROGRAMLARI

Süper yoğun kurslar hızlı bir şekilde Almanca öğrenmek isteyenler için hazırlanmış programlardır. Haftada 32 ders ve kültür programlarını içerir.

ÖZEL ALMANCA KURSLARI

Sınırlı süre içinde Almanca öğrenmek isteyenler için hazırlanmış programlardır. Tarihleri, konuları ve öncelikler öğretmenle konuşarak belirlenir.

ALMANCA UYUM KURSLARI

Almanca uyum kursları Avusturya’da kalıcı olarak yerleşmek isteyen göçmenler için hazırlanmış programlardır.

MÜNİH – BERLİN – HAMBURG’DA ALMANCA KURSLARI

Almanya’da Almanca öğrenmek isteyenler 10 katılımcı veya 5 kişilik gruplar halinde derslere katılabilirler. Nitelikli öğretmenler eşliğinde eğitimler verilir. 12 farklı düzeyde hazırlanmış programlar sunulur.

YOĞUN KURSLAR

Yoğun kurslarda maksimum 10 kişi ile başarı garanti edilir. Sözlü ve yazılı sınav sonucunda 12 farklı düzeyde hazırlanmış programlar sunulur.

GRAMER VE KONUŞMA KURSLARI

Gramer ve konuşma yeteneğini geliştirmek isteyenler için Deutsch Akademie Almanca kursları sohbet, telaffuz ve etkin kelime geliştirme kurslarıdır.

BİREYSEL DERSLER

Bireysel derslerde öğrencinin eğitim içeriği ve öğrenme hedefleri belirlenerek en kısa zamanda ilerlemesi sağlanır.

TestDaf HAZIRLIK KURSLARI

Alman üniversitelerine giriş için alınması gereken bir sınav hazırlık kursudur. Bu kursla öğrenciler TestDaf sınavına hazırlanırlar.

AKTİVİTE PROGRAMLARI

Aktivite programları olarak Avusturya’nın ve Almanya’nın tarihi ve kültürel yerlerine geziler düzenlenir.

KONAKLAMA:

Deutsch Akademie’de konaklama; aile yanında konaklama ve yaz aylarında Viyana’daki okulların yurtlarında konaklama olarak sağlanır. Aile yanı konaklama ile Alman bir aile yanında yarım pansiyon olarak konaklanabilir, Alman kültürü ve yemeklerini tanıma fırsatına sahip olunur. Ayrıca Almanya’daki öğrenci yurtları da tercih edilebilir.