Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:46

Okul Görselleri

prontoitalia2055_450-300.jpg

Bizden Haberler

Reklam

EDITH COWAN UNIVERSITY

Edith Cowan Üniversitesi 1991 yılında kurulmuş bir üniversitedir. Uluslararası standartlarda titiz, araştırmacı, kaliteli ve üretken bir üniversitedir. Edith Cowan Üniversitesi, Gazetecilik ve Yayıncılık alanında 2013 yılında ödüller kazanmıştır. Edith Cowan Üniversitesi’nde üç Kampüsde eğitimler verilir. Bu kampusler; Joondalup Kampüsü, Mount Lawley Kampüsü ve South West (Bunbury) Kampüsleridir.

EĞİTİMLER

Biyoloji ve Çevre Bilimleri

İletişim & Sanat

Bilgisayar & Güvenlik

Mühendislik & Teknoloji

Egzersiz ve Sağlık Hizmetleri

Hukuk & Adalet

Medikal ve Paramedikal Bilimleri

Hemşirelik ve Ebelik

Psikoloji ve Sosyal Bilimler

Öğretmen Eğitimi

Sahne Sanatları

İş - Ticaret

JOONDAALUP KAMPÜSÜ

Joondalup Kampüsü Batı Avustralya’nın Perth bölgesinde yer alır. Joondalup Kampüsünde Polis Akademisi eğitimleri verilir. Kampüste fitness salonu, sinema, sağlık hizmetleri, konaklama ve yeme içme hizmetleri sunulur.

MOUNT LAWLEY KAMPÜSÜ

Mount Lawley Kampüsü Perth bölgesinde yer alır. Sahne Sanatları alanında eğitimler verilir. Mount Lawley Kampüsü Avustralya’nın en başarılı ve en tanınmış sanat eğitimi kurumlarındandır.

SOUTH WEST (BUNBURY) KAMPÜSÜ

Bunbury Perth şehrinin iki saat güneyinde yer alır. Bunbury Kampüsü’nde Sağlık Hizmetleri eğitimleri verilir. Modern tesislerde kaliteli kurs hizmetleri verilir.

KONAKLAMA:

Edith Cowan Üniversitesi Joondalup Kampüsü, Mount Lawley Kampüsü ve Bunbury Kampüslerinde konaklama, okul kampüsü içindeki konaklama tesislerinde yapılır. Yeme ve içme buralarda sunulur.