Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:47

Okul Görselleri

toronto toplant.jpg

Bizden Haberler

Reklam

MURDOCH UNIVERSITY

Murdoch Üniversitesi yaklaşık 100 ülkeden binlerce öğrenciye Perth programı ile dünya çapında bir fark yaratarak eğitimler sunar. Murdoch dünya standartlarında bilimsel araştırma, üretim ve öğrenim alanında yenilikçi bir üniversitedir. Batı Avustralya’da South Street Kampüsü, Rockingham Kampüsü, Peel Kampüsü olmak üzere 3 kampüste eğitimler verilir. Murdoch Üniversitesi Batı Avustralya dışında yükseköğrenim SMA Enstitüsü, Murdoch Ünversitesi Uluslararası Eğitim Merkezi Dubai, Kaplan Higher Education ve KDU University College olmak üzere 7 üniversitede eğitimler vermektedir.

EĞİTİMLER

Yönetim

Mühendislik ve Bilgi Teknolojileri

Sanat

Sağlık Meslekleri

Psikoloji

Eğitim

Hukuk

Veterinerlik

SOUTH STREET KAMPÜSÜ

South Street Kampüsü yerli ve uluslararası öğrencilere yüksek kaliteli eğitimler vermektedir. South Street Kampüsünde operasyonel mühendislik tesisleri, medya tesisleri, kayropraktik kliniği, hukuk, veteriner hastanesi ve çiftlik bulunur.

ROCKINGHAM KAMPÜSÜ

Rockingham Kampüsünde ileri derecede sertifika programları verilir. Challenger Institüte (TAFE) ile olan ortaklık ile sanayi ve iş örgütleri ile yakın ilişkiler içinde bulunmak mümkündür. Rockingham Kampüsünde öğrencilere bireysel ihtiyaçlarına göre öğrenme desteği sağlanır.

PEEL KAMPÜSÜ

Bu kampus Rockingham Kampüsüne bağlı olarak hemşirelik bölümü alanında uzmanlaşmıştır. Bu bölümde Peel Kampüsünde iki adet 12 yataklı klinik servisi bulunur. Bu serviste amaç, gerçek hayata dair öğrenme ortamı sağlamaktır.

YÜKSEK ÖĞRENİM SMA ENSTİTÜSÜ

SİNGAPUR

Yüksek Öğrenim SMA Enstitüsü Singapur’un iş gücünü ve beşeri sermaye gelişimini arttırmak amacıyla 2004 yılında kurulmuştur. Singapur’un önde gelen ve büyük eğitim araçlarından biri olan SMA Enstitüsü güçlü eğitim ve öğretim ile kapasitesini artırmayı hedeflemektedir.

MURDOCH UNİVERSİTESİ

DUBAİ

Murdoch Uluslararası Eğitim Merkezi Dubai, orta doğuda 2008 yılında açılan küresel enstitüde İş, Medya İletişim Programları, BT, Çevre Bilimi ve Eğitim Programları yer alır.

KAPLAN HIGHER EDUCATION

SİNGAPUR

Kaplan Higher Education kaliteli bir hizmet sağlar ve uluslararası nitelikli eğitimler sunar. 2004 yılında Murdoch Üniversitesiyle yapılan bir anlaşma ile Kaplan Higher ile iş birliği içinde eğitimler verilir.

KDU UNIVERSITY COLLEGE

MALEZYA

KDU Üniversitesi kaliteli bir eğitim sunmak için Malezya’da özel eğitimler vererek öncü bir kuruluş olmaktadır. KDU Üniversitesi insanlar arasında daha fazla bilgi alışverişi sağlamak ve yeni deneyimler sunarak yeni öğrenciler yetiştirmeyi hedefler.