Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:58

Okul Görselleri

niagara elalesi.jpg

Bizden Haberler

Reklam

BUCKS NEW UNIVERSITY

Bucks New University yüksek öğrenimi şekillendirme, profesyonel, araştırmacı ve yaratıcı öğrenciler yetiştirmeyi amaçlar. Bucks New Üniversitesi 1893 yılından bu güne uzun ve başarılı geçmişi ile küresel endüstriler, yaratıcılık, yönetim ve bilgi yönetimi sektörleri ve kamu sektörü alanlarında birçok öğrenci yetiştirir. High Wycombe ve Uxbridge Kampüslerinde Lisans, Yüksek Lisans ve Sertifika Programları verilir.

LİSANS BÖLÜMLERİ

Yaratıcı ve Görsel İletişim

Tasarım ve El Sanatları

Mobilya

Çocuk ve Yetişkin Hemşireliği

Ruh Sağlığı Hemşireliği

Yetişkin Hemşireliği

İşletme ve Yönetim

Hukuk

Müzik ve Etkinlik Yönetimi

Spor Yönetimi

Seyahat ve Havacılık

Sosyal Çalışmalar

Halk Sağlığı

Uygulamalı Eğitim

Psikoloji

Kriminoloji

Performans, Dans ve Gazetecilik

Üretim ve Animasyon

Yeni Medya ve Teknolojileri

Gelişmiş Uygulamalar

ORTAK OKULLAR (iş birliği içinki okular)

Buck New University yüksek öğrenimde başarı elde etmek isteyen herkese fırsatlar sunar. Bucks New Üniversitelerinin mükemmel bağlantıları ile öğrencilerin iş alanlarındaki başarıyı geliştirebilmeleri için birçok alanlardaki ortaklıklarla öğrencilerin deneyim kazanmaları sağlanır.

SAĞLIK HİZMETLERİ ALANLARI

Bucks New Üniversiteleri sağlık alanlarında Allied Health Enterprise Development Centre ile iş birliği içindedir. Sağlık alanlarında yardımcı sağlık uzmanları yetiştirilmesinde eşsiz bir yaklaşımla klinik hizmetlerinde doğrudan uzmanlık sağlar.

SAĞLIK ALANLARI

Yardımcı Sağlık Hizmetleri

Yardımcı Sağlık Hizmetleri Klinik Lideri

Hizmet Geliştirme ve Pratik Uygulama

Sağlık Becerileri

ASHRIDGE BUSINESS SCHOOL

Bucks New Üniversiteleri, Ashridge Business School okulları ile iş birliği içindedir. Spor alanlarında başarılı öğrenciler yetiştirir. Koçluk Programları, Spor Kulübü Yönetimi, Uygulamalı Koçluk, Antrenörlük Bilimi, Liderlik ve Yönetim Programları gibi programlar sunulur. Koçluk programlarında sadece Spor Koçluğu değil aynı zamanda Aile, Toplum ve İş Yeri çalışmaları gibi alanlarda bilgi ve beceriler kazandırılır.

BUSINESS CONTINUITY INSTITUTE

Bucks New Üniversitesi Business Continuity Institüte (BCI) ile iş birliği yaparak dünyanın en önde gelen firmalarında sanayi alanlarında uygulamalı ve profesyonel çalışma ile öğrencilerinin başarı sağlamasını hedefler. Bu program uzaktan eğitim ve atölye faaliyetleri karışımı olup üç modüllü bir çalışmadır.

CLARE BUSINESS SCHOOL

Clare Business School bir girişimcilik okuludur. Bucks New Üniversitesi Aylesbury Koleji ve Buckinghamshire Derneği (BASH) oluşan üçlü bir eğitim sunar. Clare Business School öğrencilere eşsiz bir iş deneyimi sunarak öğrencilerin CV’lerinin gelişmesini sağlar.

KALABALIK YÖNETİMİ VE GÜVENLİK

Bucks New University ve Güvenlik Çalışmaları Uluslararası Merkezi birinci sınıf eğitimi ile Güvenlik ve Kalabalık Yönetimi sağlamak için personel yetiştirir. Festivaller, konserler, karnavallar ve spor karşılaşmaları gibi birçok etkinlikte çalışma olanakları sağlar.

SPOR BÜLÜMÜ ORTAKLIKLARI

Bucks New Universitiy Brentford Futbol Kulübü, Oxfort City Kulübü gibi birçok kulüple iş birliği içindedir. Spor Yönetimi, Koçluk Eğitimi gibi sporla ilgili birçok konuları içerir.

TURNE VE PERFORMANS PROGRAMI

Signdance Uluslararası Bucks New Üniversitesi ile iş birliği içinde çalışan bir turne performans şirketidir. Singdance tiyatro, canlı müzik ve film organizasyonları düzenler. Bucks New Üniversitesi esas alınarak Batı ve Doğu Avrupa, Asya ve ABD’de sokak tiyatrosu olarak şehirlerde kasabalarda yüzlerce oyun sergilemiştir.

MOBİLYA OKULU

Mobilya okulu High Wycombe ve Oxford & Cherwell Valley College Rycotewood mobilya merkezi Bucks New University arasında yeni ve heyecan verici bir ortaklıktır. İhtiyaç duyulan becerileri öğrenmek yeni öğrenciler yetiştirmek için çalışan merkezlerdir. Lisans derecesinden Master derecesine kadar bilgi ve becerileri geniş bir yelpazede sunar. Mobilya Tasarım, Genel ve Uzmanlık kursları, Koruma ve Restorasyon, Ahşap Oymacılığı, Dolap Yapımı, Mutfak Tasarım, Döşeme ve İç Tasarım gibi dersler sunulur.

BUCKS CONSERVATION

Bucks Koruma Programı ile Ticari Koruma, Restorasyon Projeleri, Mobilya Koruma sektöründe özel komisyonlarla birlikte Kraliyet Koleksiyoncuları ve Miras Sektörü sorumluları tarafından projeler sağlanarak öğrencilerini destekler. Bucks Koruma Programı öğrencilerine ve mezunlarına destek ve uzmanlık için eşsiz fırsatlar sunar.

KONAKLAMA:

Bucks New Üniversitesinde konaklama olarak yurt konaklama ve ev kiralama seçenekleri bulunur.

Yurt Konaklama: Kampüse yürüme mesafesinde banyolu, mutfaklı, büyük, küçük istenilen özelliklere uygun odalarda konaklama sağlanır.

Ev Kiralama: Kiralama programı HTS ile özel kişilerden ya da şirketlerden kiralanan evler üniversite tarafından yönetilir ve korunur. Evler konaklama servisi tarafından denetlenir ve okula en fazla 25 km mesafede yer alırlar.