Buradasınız:

25 -February -2018 - 01:00

Okul Görselleri

gc - diilik blm.jpg

Bizden Haberler

Reklam

ATLAS LANGUAGE SCHOOL

İrlanda’nın merkezindeki Atlas Language School Dublin de büyük kanala bakan yeni binasına geçerek eğitimlerine burada devam etmektedir. Aynı zamanda 2014 yılından itibaren Santa Barbara ile ABD’de genişlemeyi planlamaktadır. Atlas Language School öğrencilerine Yaz Kursları, Mesleki İngilizce ve Sınav Hazırlık Programlarını sunar. Eğlenceli, samimi bir ortamda dil öğrenme potansiyelini en üst düzeye çıkarabilmek için öğrencilerini destekler ve istenilen seviyeye ulaşmalarını sağlar. Atlas Language School Students Choic Award 2013 uluslararası öğrencilerin yorumları ve görüşlerine dayanarak dünya çapında en yüksek müşteri memnuniyeti, en iyi tesisler ve konum, profesyonel personel, yüksek eğitim ve sosyal aktivite programları sayesinde bu ödülü almaya hak kazanmıştır.

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

Dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle iletişim içinde olabilecek, genel İngilizce dersleri,  dil bilgisi, kelime ve telaffuz dersleri ile haftada 20 saat olarak programlar düzenlenir.

GENEL İNGİLİZCE FLUENCY PLUS

Genel İngilizce Fluency Plus 20 saat + 5 saat olarak 6 kişilik sınıflarda düzenlenir.

GENEL İNGİLİZCE FLUENCY INTENSIVE

Genel İngilizce Fluency Intensive dersleri 20 saat Genel İngilizce + 5 saat Bireysel dersler olarak sunulur.

MESLEKİ İNGİLİCE PROGRAMLARI

Atlas Language School Mesleki İngilizce kursları profesyonel yöneticiler için ileri düzeyde dil becerilerini ve iş etkinliklerini arttırmak için tasarlanmış programlardır.

SINAVLARA HAZIRLIK PROGRAMLARI

Atlas Dublin Cambridge FCE, CAE, TOEIC ve IELTS sınavları dahil olmak üzere sınavlara hazırlık kursları düzenlenmekte ve sınavlar buralarda gerçekleşmektedir.

GENÇLİK PROGRAMLARI

Atlas Gençlik Yaz Programları Temmuz ve Ağustos ayları arasında uygulanan ve 20 yıldır başarı ile sürdürülen programlardır. Bu programlarda dil eğitiminin yanı sıra İrlanda kültürü hakkında bilgiler edinilir. Ayrıca aktivite programları ve gezi programları ile eğlenceli bir tatil sunulur.

GRUP PROGRAMLARI

Grup programları özel dil ihtiyaçlarına göre hazırlanmış haftada 15 ile 20 saat olarak hazırlanmış programlardır.

ÖĞRENCİ İŞ - STAJ PROGRAMLARI

Öğrenci İş - Staj programları öğrencilerin dil eğitimlerini bitirdikten sonra ücretsiz olarak katıldıkları staj programlarıdır.

STAJ BÖLÜMLERİ

Yönetim

İletişim ve Medya

Elektronik ve Elektrik (Bakım ve Onarım)

Finans ve Muhasebe

BT (Yazılım ve Donanım)

Lojistik

Pazarlama ve İşletme

Mekanik (Bakım ve Onarım)

Satış (Satış Danışmanlığı)

Turizm (Otelcilik ve Lokantacılık)

SOSYAL ETKİNLİK PROGRAMLARI

İrlanda’da öğrencilerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri amacıyla sosyal programlar sunulur ve bu programlarla öğrenciler dil eğitimlerini devam ettirebilirler.

AKTİVİTE PROGRAMLARI

Sanat Galerisi ve Müze Turları

Sinema / Tiyatro Ziyaretleri

Sosyal Partiler

Futbol, Yoga ve diğer aktiviteler

Festivaller

KONAKLAMA

Aile yanı konaklama ile İrlandalı bir aile yanında ülkenin dili, kültürü ve yemekleri daha yakından tanınabilir, yarım ve tam pansiyon olarak konaklanabilinir. Daire kiralama ile okula 15 dakikalık mesafede mutfak ve banyolu odalarda Temmuz ve Ağustos ayları arasında konaklanabilinir. Ayrıca İrlanda’da otel veya misafirhaneler de tercih edilebilinir.