Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:51

Okul Görselleri

gc - okul ktphanesi.jpg

Bizden Haberler

Reklam

 

GALWAY CULTURAL INSTITUTE

Galway Cultural Institute uluslararası öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmek için özel programlar hazırlar. İrlanda’da ülkenin güzelliğiyle unutulmaz bir yaşam ve öğrenme deneyimine sahip olunur. İrlanda kültürü ve gelenekleri eğlenceli gece hayatı ve festivalleri ile öğrencilerine unutulmaz ortamlar sunar. Galway Cultural Institute şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde ve Atlantik okyanusuna bakan bir kıyıda yer alır. 25 derslikli okul 120 kişi kapasitelidir. Galway Cultural Instıtute 9001:2008 kalite standardını almıştır. GCI EAQUALS tarafından akreditedir. GCI MEI – RELSA kurucu üyesidir. GCI IALC onaylı dil öğrenme sektöründe en yüksek seviyededir.

KURSLAR

Galway akademik yıl kursları İngilizce akıcılıklarını geliştirmek isteyen öğrenciler için hazırlanmış ekonomik kolej tarzı programlardır. Her pazartesi başlayan uzun, kısa ve esnek vadeli kurslar minimum 2 haftalık Genel İngilizce, Sınav Hazırlık, İş, Meslek Beceri kursları olarak verilir.

Yoğun Genel İngilizce Kursları:

Yoğun Genel İngilizce kursları haftada 20 / 30 saat, 5 gün, minimum 2 haftalık 12 – 14 kişilik sınıflarda, her Pazartesi başlangıç sunulur.

Kombinasyon Kursları:

Kombinasyon İngilizce programları bireysel veya grup dersleri olarak düzenlenir. Her pazartesi başlangıç, minimum 2 hafta, haftada 26 / 30 saatlik dersler olarak programlanır.

Birebir Kurslar:

Minimum sürede maksimum ilerleme için hazırlanmış programlardır. Her pazartesi başlangıç, minimum 1 haftalık, haftada 20 – 30 – 40 saatlik programlardır.

Genç Profesyoneller için İngilizce Kursları:

Genç Profesyoneller için İngilizce kursları haftada 20 / 30 saat, 6 kişilik sınıflarda, 23 yaş üzerine verilen programlardır.

Deneyimli Profesyoneller için İngilizce Kursları:

Yöneticiler için İngilizce programları 1 ya da 2 haftalık programlar olarak düzenlenir. Haftada 26 / 30 ders, küçük gruplara verilir.

Sınav Hazırlık Kursları:

Sınav hazırlık programları uluslararası sınavlar Cambridge, FCE / CAE / CPE  - TOEIC ve IELTS hazırlık kursları verilir. Bu kurslar esnek ve akademik yıl uzun süreli olarak hazırlanmış programlardır. Cambridge, FCE / CAE hazırlık programları maksimum 14 kişilik sınıflarda, haftada 20 / 30 / 36 saat, 12 hafta + 1 hafta sınav haftası olarak hazırlanmış programlardır.

Öğretmen Eğitimi Kursları:

Öğretmen eğitimi programları dil bilgisi ve becerilerini artırmak isteyen öğretmenler için hazırlanmış programlardır. Programlara katılmak için B2 seviyesinde İngilizce bilgisi gereklidir. Bu programlar 2 haftalık olarak düzenlenir.

50 ve üzeri Yaşlar için İngilizce Kursları:

Yoğun Genel İngilizce dersleri haftada 20 ders ve etkinlik programlarıyla, 2 haftalık programlar halinde sunulur.

Üniversiteye Hazırlık Kursları:

İrlanda’da üniversiteye hazırlanan öğrenciler için Akademik İngilizce kursları haftada 30 saat, toplamda 26 hafta olan, IELTS’den 6,0 almayı hedefleyen programlardır.

Pre-Master Hazırlık Kursları:

İrlanda’da Yüksek lisansa hazırlanan öğrenciler için Akademik İngilizce kursları haftada 25 saat, toplamda 34 hafta olan, IELTS’den istenilen skoru almayı hedefleyen programlardır.

KONAKLAMA

Galway Culturel Institute öğrencileri için konut kiralama ya da aile yanı konaklama sunulur. Konut kiralama ile okula yürüme mesafesinde ya da otobüs ile ulaşılabilecek mesafedeki dairelerde konaklanabilinir.

Aile Yanı Konaklama: Aile yanı konaklama ile İrlandalı bir aile yanında ülkenin kültürü ve yemekleri daha yakından tanınıp, okula yakın mesafelerde konaklanabilinir.