Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:50

Okul Görselleri

tru - tantm toplants.jpg

Bizden Haberler

Reklam

GALWAY BUSINESS SCHOOL

Galway Business School istihdam odaklı nitelikli bir eğitim arayan öğrenciler için önemli fırsatlar sunar. Galway Business okullarında yenilikçi kariyer programları uygulanır. Çift sertifika, yerel ve uluslararası ağ fırsatları sunulur. Galway Busniss School piyasalarda istihdamı sağlamak, temel iş becerilerinin geliştirilmesini sağlamak ve desteklemek amaçlı olarak çalışır. Kişiler arası iletişim, hedef belirleme, iş arama becerilerini geliştirme, olumlu bir zihin, yaratıcı düşünme gibi özelliklerin gelişmesini sağlar. Galway Business okulları Prifysgol Cymru University of Wales, ICM, BTEC edexcel FETAC, EDI, FMS kuruluşları tarafından akredite edilmiştir.

YÖNETİM YÜKSEK LİSANS DİPLOMASI

Lisans programları 30 hafta 9 seviyeden oluşur. Programda Pazarlama, İnsan Kaynakları, Finans, Strateji, Değişim Yönetimi ve operasyon Yönetimi alanlarında eğitimler verilirken, öğrencilerle finansal karar verme, operasyon yönetimi, uluslararası pazarlama stratejileri, çağdaş yönetim stratejileri gibi dersler işlenir. Program sonunda ICM Yönetim Yüksek Lisans Diploması verilir.

İŞLETME YÖNETİMİ DİPLOMASI

30 haftalık tam zamanlı programlar 8 seviyeden oluşur. İşletme Yönetimi yeterliliklerini yükseltmek isteyen öğrenciler için uygun bir programdır. Program iki dönem boyunca 10 modülden oluşur. Programda Stratejik yönetim 1- 2, İnsanlar ve Değişim Yönetimi, Uluslararası Pazarlama, Araştırma Yöntemleri, Finansal Yönetim, İş Araştırma Projesi dersleri sunulur. Bu programda başarılı olan öğrenciler Wales Üniversitesi’nin Başarılı İşletme Yönetimi diplomasını alırlar.

İŞLETME YÖNETİMİ DİPLOMASI BA

İşletme yönetimi üç yıl 26 haftalık programlar 8 seviyeden oluşur. Bu programlarda gelecekteki kariyer başarısı için sağlam bir temel ve iş eğitimi sunulur.

1 YILIK PROGRAMLAR:

İşletme Yönetimi

Pazarlama

Uluslararası İş

İletişim

İş Hukuku

Organizasyon

Ekonomi

Muhasebe

Aritmetik ve İstatistik

2 YILLIK PROGRAMLAR:

Stratejik Yönetim

Pazarlama Yönetimi

İnsan Kaynakları Yönetimi

Yöneticiler ve Şefler için Müşteri Hizmetleri

3 YILLIK PROGRAMLAR:

Stratejik Yönetim 1 & 2

Finansal Yönetim

Uluslararası Pazarlama

Çağdaş İşletme Yönetimi

Araştırma Yöntemleri

İş Araştırma Projeleri

Bu program sonunda öğrencilere 1 yıl için ICM Diploma - 2 yıl için ICM Diploma - 3 yıl için İşletme Yönetimi BA verilir.

İŞLETME ÇALIŞMALARI İLERİ SEVİYE DİPLOMA PROGRAMI

İşletme yönetimi üç yıl 26 haftalık programlar 7 seviyeden oluşur. Bu programlarda gelecekteki kariyer başarısı için sağlam bir temel ve iş eğitimi sunulur. Programda Stratejik Yönetim, Pazarlama Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Yöneticiler ve Şefler için Müşteri Hizmetleri dersleri verilir. Bu program sonunda öğrencilere ICM İşletme Yönetimi ileri seviye Diploması verilir.

İŞLETME 6. SEVİYE DİPLOMA PROGRAMI

İşletme yönetimi üç yıl 30 haftalık programlar 6 seviyeden oluşur. Bu programlarda gelecekteki kariyer başarısı için sağlam bir temel ve iş eğitimi sunulur. Programda İşletme Yönetimi, Pazarlama, Uluslar arası İş İletişimi, İş Hukuku, Organizasyonel Davranış, Ekonomi, Muhasebe, Aritmetik ve İstatistikler dersleri verilir. Bu program sonunda öğrencilere ICM İşletme Yönetimi Diploması verilir.

PAZARLAMA, REKLAM ve HALKLA İLİŞKİLER DİPLOMA PROGRAMI

Pazarlama, Reklam ve Halkla İlişkiler 30 haftalık eğitim programıdır. Pazarlama, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümleri ile ilgili çok iyi kariyer fırsatları sunulur. Yaratıcı, analitik. İletişim becerilerinin geliştirilmesi sağlanır. Programda Pazarlama, İlan, Halkla İlişkiler, Tüketici Davranışları, Uluslararası İş İletişimi dersleri işlenir. Bu program sonunda Pazarlama Halkla İlişkiler ICM Diploması verilir. Ayrıca Halkla İlişkiler ve Tanıtım Becerileri Halkla İlişkiler İrlanda Akademisi (APR) Sertifikası verilir.

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK PROGRAMI

Galway Business School tarafından yürütülen üniversiteye hazırlık programı İrlanda veya İngiltere üniversitelerine hazırlık için sunulmuş bir yılık programlardır. Bu bölümün amacı IELTS seviyesinin 6,0 puanına getirilmesidir. Programda Genel İngilizce, Akademik Amaçlı İngilizce, Uluslararası İş, Muhasebe ve Finans, Organizasyon ve Yönetim, Bilgi Teknolojileri, Kişisel Etkinlikler dersleri verilir.

KONAKLAMA

Galway Business School öğrencileri için yüksek kaliteli konut, otel ve aile yanında konaklama seçeneklerini sunar.

ISO 9001:2008 Kalite Prosedürünün bir parçası olarak konaklama yerleri düzenli olarak kontrol edilir. Konaklama yerleri yüksek standartlarda korunur ve tüm beklentilerin yerine getirilmesi sağlanır. Konaklama yerleri okula yürüyüş mesafesinde ya da otobüsle veya bisikletle ulaşılabilinecek mesafede yer alır.

Aile Yanı konaklama ile İrlandalı bir aile yanında İrlanda kültürü ve yemekleri daha yakından tanınır ve iletişim içinde bulunulur.

Otel konaklama seçeneği olarak tercih edilecek oteller Galway tarafından seçilip öğrencilerine sunulan oda + kahvaltı, kaliteli ve rahat konaklama seçenekleridir.