Buradasınız:

25 -February -2018 - 01:02

Okul Görselleri

vancouver okul 2.jpg

Bizden Haberler

Reklam

 

ELA

ENGLISH LANGUAGE ACADEMY

English Language Academy kentin turistik, kültürel ve sosyal merkezine birkaç dakikalık mesafede Dublin’in merkezinde yer alır. ELA Dil Okulu yüksek kaliteli öğretim, mükemmel tesisler, profesyonel bir ekiple öğrencileri için en iyi eğitimi sunar. İrlanda Eğitim Sistemi Bakanlığı tarafından ACELS, ALS, FETAC, CTH tarafından akreditedir. ELA okullarında öğrencinin ilgi alanlarının yanı sıra, teknolojik ve küresel düşüncelerini geliştirme ve dinamik bir yaklaşımla kaliteli programlar sunulur. ELA okullarında iyi bir performansı yakalayabilmek için öğrenciler iş birliği içinde çalışmaya yönlendirilir ve ikili gruplar halinde çalışmaları sağlanır. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin geliştirilmesinde öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun müfredatlarla eğitimler verilir. ELA’da eğitimler Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Özel Amaçlı İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık ve FETAC çalışmalarından oluşur. İrlanda’da eğitim almak isteyen öğrenciler kolaylıkla öğrenci vizesi alabilirler ve bir yıllık eğitim sürecince okurken yasal olarak da çalışma hakkına sahiptirler. Bir yıllık kurs sonunda FETAC Certifikate in Business Studies sertifikası verilir. Kurs başlangıç tarihleri Ocak, Nisan ve Ekim aylarındadır ve haftada 20 saattir.

GENEL İNGİLİZCE / İŞ İNGİLİZCESİ

Genel İngilizce ve İş İngilizcesi kombine kurslarında yazma, dinleme, konuşma ve okuma gibi temel dil becerilerini geliştirmek için hazırlanmış programlar sunulur. Dersler haftada 15 – 20 saat olarak işlenir. Kurs bitiminde öğrencilere sertifika verilir.

CAMBRIDGE SINAV HAZIRLIK

Cambridge sınavlarına hazırlık programları yıl içinde yapılacak olan sınavlara hazırlık programlarıdır. IELTS, KET, PET, FCE, CAE, BEC, TIE, ETAPP sınavları gibi tüm sınavları kapsar.

ÖZEL AMAÇLI KURSLAR / ESP

Bu programda sabah dersleri Genel İngilizce, öğleden sonraları ise Birebir veya Grup dersleri yapılır.

Alanları

İş İngilizcesi

Tarım

Hukuk

Tıp / Sağlık

Seyahat / Turizm

Müşteri Hizmetleri / Call Center

Havacılık

Bankacılık / Finans

OTEL YÖNETİMİ / CTH PROGRAMI

Otel Yönetimi CTH Diploma Programı, otel endüstrisinin operasyonel yönlerini ve temel ilkelerini kapsayan geniş bir program içersinde öğrencilere sunulur. Bu programda öğrencilerin bireysel çalışma, araştırma ve sunum becerilerinin geliştirilmesi hedeflenir. Otelcilik ve turizm alanlarında öğrencilerini hayata hazırlar. CTH İleri Diploma Programı ile öğrencilerin yönetim, liderlik, araştırma ve çalışma becerilerini geliştirmeyi hedeflenir. Sektörün teorik ve pratik yönlerini kapsayan çeşitli konularda yapısal bir öğrenme programı sunar. CTH Otel Yönetimi ve Turizm Yönetimi Diploma ve İleri Diploma programları olarak tasarlanmıştır.

ÖZEL TIBBİ İNGİLİZCE DERSLERİ

Özel Tıbbi İngilizce dersleri, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına uygun ve esnek olacak şekilde hazırlanmış programlardır.

İNGİLİZCE ÖĞERTMENLİĞİ GELİŞİM DERSLERİ

Öğretmenlerin mevcut bilgi ve becerilerinin daha da geliştirilmesini, en son öğretim tekniklerinin ve mevcut tekniklerin geliştirilmesini hedefler. Tüm ders katılımcılarına program sonunda sertifika verilir.

KONAKLAMA

Aile Yanı: Aile yanı konaklama gidilen ülkenin kültürünü ve yemeklerini öğrenmek ve İngilizcenin geliştirilmesi için uygun bir seçenektir.

Yurt: Okul kampüsünde ya da yürüme mesafesinde sosyal ve güvenli bir ortamda konaklama sağlanır.

Pansiyon: Okul binalarına yakın mesafede bulunan misafirhaneler öğrenciler için uygun ortamlar sunar.

Otel: Okullara kısa mesafede toplu taşım araçları ile ulaşılabilecek konforlu konaklama seçenekleridir.

Apartman Dairesi: Bu tip konaklama aileler, yöneticiler ya da profesyoneller için uygun seçenektir.