Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:54

Okul Görselleri

toronto dller.jpg

Bizden Haberler

Reklam

Mc QUEEN’S

INTERNATIONAL COLLEGE DUBLIN

Mc Queen’s International College İrlanda’nın başkenti Dublin’dedir. Dublin’i iş, sanat ve bilim alanlarında dünya lideri yapmak için bir araya gelen üniversiteler, kolejler ve teknoloji enstitüleri uluslararası öğrenciler için modern tesislerde, geleneksel ve efsanevi İrlanda misafirperverliği ve iyi bir eğitim programı ile alternatif programlar sunarlar. Dublin tarih, edebiyat, sanat ve müzik alanlarında gelişmiş olup kozmopolit bir yapıya sahiptir. Mc Queen’s International College okullarında İşletme ve Yönetim, Bilgisayar ve Bilişim, Muhasebe ve Finans, Otelcilik, Seyahat ve Turizm alanlarında Lisans ve Yüksek Lisans programları sunulur. Ayrıca mesleki becerilerini güncellemek isteyen herkese CPD – Continuing Professional Development mesleki gelişim programları sunulur. Mc Queen’s College’da kalabalık içinde kaybolmadan özel bir eğitim, cana yakın ve destekleyici bir personel ile akademik ve kişisel olarak gelişim hedeflenir. Öğrencilerin yaşam tarzlarına uygun kurslarla uzun aradan sonra eğitim hayatına başlayanlar veya konum olarak daha esnek çalışma programlarını tercih edenler için tam zamanlı, yarı zamanlı, uzaktan eğitim kursları da sunulur. Eğitimleri destekleyen özellikle güncel konularda toplum ve iş piyasalarının değişen ihtiyaçlarını karşılamak için işletmeler ve diğer kurumlar ile akademisyenler iş birliği içindedir.

LİSANS BÖLÜMLERİ

Uluslararası İşletme

Uluslararası Finans

BTEC İşletme Higher National Diploma

BTEC İşletme Higher National Diploma (Muhasebe)

BTEC Bilgisayar ve Sistem Geliştirme Higher National Diploma

BTEC Seyahat ve Turizm Higher National Diploma

YÜKSEK LİSANS BÖLÜMLERİ

Stratejik Yönetim ve Liderlik Diploma Programı

MBA - Master of Business Administration

İNGİLİZCE DİL KURSLARI

Farklı ihtiyaçlara uygun programlar ile akademik yıl öncesi kurslar ve bireysel veya gruplar için yaz tatil kursları sunulur.

KONAKLAMA

Aile Yanı: Aile yanı konaklama gidilen ülkenin kültürünü ve yemeklerini öğrenmek ve İngilizcenin geliştirilmesi için uygun bir seçenektir.

Yurt: Yürüme mesafesinde sosyal ve güvenli bir ortamda konaklama sağlanır.

Pansiyon: Okul binalarına yakın mesafede bulunan misafirhaneler öğrenciler için uygun ortamlar sunar.

Otel: Okullara kısa mesafede toplu taşım araçları ile ulaşılabilecek konforlu konaklama seçenekleridir.