Buradasınız:

25 -February -2018 - 01:01

Okul Görselleri

snf.jpg

Bizden Haberler

Reklam

regent english ile ilgili görsel sonucu

REGENT

İNGİLTERE ve İSKOÇYA’da Dil Eğitimi

Regent Okulları İngiltere ve İskoçya’nın büyük merkezlerinde yer alan okulları ile öğrencilerine hizmet verir. Yetişkin ve genç öğrenciler için birçok yerde profesyonel öğretmenler eşliğinde samimi ve sıcak bir ortamda etkili bir şekilde İngilizce dil eğitimi verilir. Programlar Yoğun (Full-time) ya da Yarı Yoğun (Part-time) olarak sunulur.

EĞİTİM PROGRAMLARI

Tek Kişilik Dersler: Mümkün olan en hızlı şekilde ilerleme sağlamak için bireysel dersler haftada 30 –  25 – 20 ve 15 saat olarak seçilebilir ve etüt merkezinde dersler tamamlanabilir.

Öğretmenler İçin Kurslar: Bu kurslar İngilizce dil bilgisinin güncel yöntemlerle yazılı ve sözlü becerilerinin geliştirilmesini hedefler.

Üniversiteye Hazırlık Programı: Regent Cambridge Üniversitesi Hazırlık Programı akademik bilgi ve Birleşik Krallık Üniversitesinde başarılı bir öğrenim için gerekli becerilerin kazanılmasını amaçlar. Bu programla öğrencilerin üniversiteye girme şansları artırılır.

Özel Dersler: Bournemouth, Brighton, Cambridge, Edinburg, London, Oxford okullarında özel ders veren öğretmenler bulunur.

PROFESYONELLER ve ÖĞRENCİLER İÇİN HAZIRLANMIŞ PROGRAMLAR

English World: Uluslararası bir ortamda öğrencinin bugünkü ve gelecekteki yaşamı için kullanacağı dil bilgisinin kazandırılması amaçlanır. Öğrenciler Kişisel Koçluk uygulamalarıyla hedeflerine ulaştırılır.

Sınavlara Hazırlık Programları: Cambridge ve IELTS sınavlarına hazırlık kursları ve İngilizce yeterlilik sertifika programları olarak FCE, CAE, CPE programları sunulur. Okuma – Yazma – Dinleme ve Konuşma becerilerinin geliştirilmesi, istenen seviyelere getirilmesi hedeflenir.

Executive ClasSIX Kurslar: Profesyonel ve iddialı öğrenciler için hızlandırılmış bir öğrenme programı olup, sınıflar maksimum 6 öğrenci ile sınırlıdır. İstenirse tam zamanlı veya bireysel eğitim dersleri ile birleştirilebilinir.

Özel Dersler: Bu dersler öğretmen evinde konaklamalı ve öğretmenlerle birlikte faaliyet programlarına katılarak pratik yapmak ve İngilizcenin daha ileri bir seviyeye getirebilmesi için hazırlanmış programdır.

OKULLARIN YERLERİ

Regent Bournemouth: İngiltere’nin sahil şeridinde yer alan Bournemouth, sakin ve güvenilir bir yerdir. Okul şehir merkezine 5 km, canlı bir ortamda olup plaja çok yakındır. 16 yaşından küçük öğrenciler için maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Londra’ya 95 km mesafede yer alır. 175 kişilik kapasitesi olan okul da konaklama olarak aile yanı, otel, misafirhane seçenekleri sunulur.

Regent Cambridge: Dünyanın en ünlü eğitim merkezlerinden biri olan Cambridge, tarihi ve Cambridge Üniversitesi’ne ev sahipliği ile tanınır. 16 yaşından küçük öğrenciler için maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Londra’ya 80 km mesafede yer alır. 160 kişilik kapasitesi olan okul da konaklama olarak aile yanı, otel, misafirhane seçenekleri sunulur. Regent Cambridge Okulunda Üniversiteye Hazırlık ve Sınavlara Hazırlık Programları IELTS, Cambridge FCE, CAE ve CPE programları sunulur.

Regent Brighton: Dinamik bir üniversite şehri olan Brighton, Londra’ya 50 dakika mesafede yer alır. 16 yaşından küçük öğrenciler için maksimum 12 kişilik sınıflarda hazırlanmış programlar sunulur. Kapasitesi 150 kişilik olan okulda konaklama olarak aile yanı, otel, misafirhane ve yazlık Residance seçenekleri bulunur. IELTS sınav hazırlık programı da sunulur.

Regent Edinburg: Edinburg tarihi, müzeleri, galerileri ve binaları ile kozmopolit ve heyecan verici bir şehirdir. Okul şehir merkezinde ünlü Princes Street’e yürüyüş mesafesinde yer alır. 16 yaş altındaki öğrenciler için maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Kapasitesinin 125 kişi olduğu okulda konaklama olarak aile yanı, otel, misafirhane ve yazlık Residence seçenekleri sunulur. Okulda IELTS, Cambridge, FCE, CAE ve CPE sınavlara hazırlık programları da bulunur.

Regent London: 1964 yılında kurulan Regent Londra Okulu, 50 yıllık köklü bir deneyime sahiptir. 350 yıllık tarihi binada yer alan okul Londra tarihinin de bir parçası haline gelmiştir. Okul Londra’nın merkezinde yer alır. 300 kişilik kapasitesi olan okulda konaklama olarak aile yanı konaklama, otel, misafirhane ve Residance seçenekleri sunulur. Sınavlara hazırlık olarak IELTS, Cambridge, FCE, CAE ve CPE programları da bulunur.

Regent Oxford: Okul Oxford’un merkezine çok yakın bir yerde tipik İngiliz bahçesi ile çevrili etkileyici bir binada yer alır. Regent Oxford 1953 yılından bu yana yerel ve uluslar arası alanda hizmet verir ve kariyer alanında öğrencilerine önemli katkıda bulunur. 18 yaş altındaki öğrenciler için maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitimler verilir. Okul Londra’ya 80 km mesafede yer alır. 150 kişilik kapasitesi olan okulda öğretmen eğitimi ve sınavlara hazırlık programları IELTS, Cambridge, CAE, CPE, FCE sunulur.

GENÇ ÖĞRENCİLER İÇİN HAZIRLANMIŞ PROGRAMLAR

Regent çocuk ve genç yetişkinler için yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimleri sunar. Profesyonel öğretmenler eşliğinde etkili yöntemlerle, dinamik ve heyecan verici öğrenme becerileri kazandırılır. 11 ile 17 yaş arasındaki öğrenciler için hazırlanmış programlar sunulur. Öğrenmenin sadece derste olmadığı okullarda, öğrenim aktivite ve gezi programları ve konaklama şekilleri ile devam eder.

Ekstra Program: Haftada 21 saat İngilizce derslerinin yanı sıra programa uygun olarak aktivite, spor ve gezi programları da sunulur.

Yoğun Program: Haftada 22,5 saat İngilizce derslerinin yanı sıra uygun olarak spor, aktivite ve gezi programları da sunulur.

Sınavlara Hazırlık Programları: Cambridge Sınavlara Hazırlık Programı 13 ile 17 yaş arası öğrenciler için maksimum 12 kişilik sınıflarda, haftada 22,5 saat olarak verilir. Cambridge Sertifikaları PET orta derece, FCE orta üstü olarak adlandırılır. Sınavlara hazırlık programları ders programlarına uygun olarak verilir. Ayrıca aktivite ve spor programları da sunulur.

Özel Dersler: 11 ile 17 yaş arasındaki öğrenciler için hazırlanmış öğretmenin evinde konaklamalı aktivite ve spor programlarına birlikte katılarak, pratik yaparak öğretmen gözetiminde hazırlanmış programlardır. İngiltere genelini kapsayan program İngilizcenin hızlı ilerlemesini sağlar.

OKULLARIN YERLERİ

Box Hill School, Dorking: 7 ile 12 yaş arasındaki öğrenciler için maksimum 12 kişilik sınıflarda hızlandırılmış, dersler haftada 15 saat olarak verilir. Kuzey Downs kırsalında Londra’ya 45 dakikalık mesafede yer alır. Okul 120 kişilik kapasiteye sahiptir. Isıtmalı açık yüzme havuzu, tenis kortları ve spor salonları bulunan okul mükemmel bir dinlenme ve çalışma merkezidir. Brighton sahil kasabasına ve Londra’ya gezi programları yapılır. Konaklama olarak 2 ile 5 kişilik odalarda kalınır.

Repton, Derby: 13 ile 17 yaş arasındaki öğrenciler için maksimum 12 kişilik sınıflarda haftada 22,5 saat olarak hazırlanmış programlardır. Öğrenci kapasitesi 48 kişi olan okul İngiltere hava limanına 2 saat mesafede yer alır. Birçok gezi ve aktivite programının sunulduğu okulda kapalı yüzme havuzu ve birçok spor alanı da bulunur. Konaklama okul kampüsünde 1 ile 4 kişilik odalarda sağlanır.

Scanbrit School, Bournemouth: 14 ile 17 yaş grubundaki öğrenciler için maksimum 12 kişilik sınıflarda, haftada 15 saat, ekstra derslerle 21 saat alınabilecek programlardır. Okul, sakin ve güvenli bir yerleşim bölgesinde olup, plaja 2 dakikalık mesafede, Londra’ya ise 95 dakikalık mesafede yer alır. 60 kişilik kapasitesi bulunan okulda, ayrıca gençler için aile programları da sunulur. Öğrenciler için spor turnuvaları ve aktivite programları mevcuttur. Konaklama olarak aile yanında tek kişilik odalarda konaklanabilinir.

Queen Ethelburga’s, York: 13 ile 17 yaş arasındaki öğrenciler için maksimum 12 kişilik sınıflarda, haftada 15 saat olarak hazırlanmış programlardır. 80 kişilik kapasitesi olan okul 1912 yılında kurulmuş olup çağdaş ve modern geleneksel bir İngiliz yatılı okuludur. 100 dönüm üzerinde yer alan okulda birçok spor alanı ve kapalı yüzme havuzu bulunur. Spor aktivitelerinin yanı sıra birçok gezi programı da sunulur. Konaklama olarak 2 ya da 4 kişilik odalarda banyolu olarak kalınır.

Stowe, Buckingham: 13 ile 17 yaş grubundaki öğrenciler için maksimum 12 kişilik sınıflarda, haftada 15 saat olarak hazırlanmış programlardır. 100 kişilik kapasitesi bulunan, İngiltere’nin en prestijli okullarından biridir. 18.yüzyıldan kalma okulda kapalı yüzme havuzu ve spor alanları bulunur. Öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirebileceği birçok aktivite programları da sunulur. Konaklama olarak kampüs içinde tek veya çift kişilik odalarda ya da yatakhanelerde kalınabilir.

AKTİVİTE PROGRAMLARI

Aktivite programları olarak her okulun kendine ait boş zamanlarını değerlendirme, spor ve gezi programları bulunur.