Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:48

Okul Görselleri

toronto toplant.jpg

Bizden Haberler

Reklam

INTERNATIONAL HOUSE LONDON

 

International House Londra dil kursları 50 yılı aşkın süredir dil kursu ve öğretmen eğitimleri programları ile hizmet verir. Londra’da İngilizce öğrenme canlı ve çok kültürlü bir ortamda yeni arkadaşlar edinerek, şehrin heyecanını yaşayıp IH Londra okulları eğitim ve eğlence programlarını birlikte sunar. Programlar başlangıçtan ileri seviyeye kadar, tam ve yarı zamanlı kurslar olarak sunulur. International House Londra okullarında İngilizcenin yanı sıra Fransızca, İspanyolca, Almanca, Japonca, İtalyanca ve Arapça dil kursları da verilir. British Council tarafından akreditedir. International House World Organisation kurucu üyesidir.

EĞİTİM PROGRAMLARI

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

Standart İngilizce Kursları

Standart + Genel İngilizce Kursu

Yoğun Genel İngilizce Kursu

IELTS Hazırlık Kursu

Cambridge Hazırlık Kursu

Mühendislik Hazırlık Kursu

IELTS

Sınav Hazırlık Kursları: International House Birleşik Krallığın en büyük IELTS sınav merkezidir. IELTS Sınav Hazırlık kursları 10 kişilik küçük sınıflarda, haftada 15 saat olarak verilir. Gündüz çalışanlar için ise IELTS Sınav Hazırlık kursu olarak akşam programları da bulunur. Haftada 2 akşam 3 saat olarak verilir. IELTS Kombinasyon kursları haftada 30 saat olarak, IELTS Artı kursları ise haftada 20 saat olarak 4 hafta boyunca maksimum 14 kişilik sınıflarda verilir. Minimum öğrenci yaşı 16’dır.

Test Kursları: International House Londra İngiltere’nin kalbinde yer alan en büyük IELTS test merkezidir. Yıl boyunca düzenli olarak IELTS sınavları yapılır.

CAMBRIDGE

Sınav Hazırlık Kursları: Öğrenciler için özel olarak hazırlanmış özel testler ve sertifikalarla ihtiyaç duyulan İngilizce dil becerileri pratik yapmakta yardımcı olur.

Sınav Kursları: Cambridge FCE

Cambridge CAE

Cambridge FCE ve CAE

Cambridge CPE

İŞ İNGİLİZCESİ

International House Londra İş İngilizcesi kursları, uluslararası pazarda etkin iletişime yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Yönetici İş İngilizcesi: Yönetici İş İngilizcesi programları tam zamanlı olarak verilir. Telaffuz, kelime ve iş ortamında güven geliştirmek isteyen iş adamları için uygulamalı profesyonel bir İngilizce kursudur. İş İngilizcesi eğitimleri toplantılar, iş görüşmeleri, telefon görüşmeleri, mülakat ve sunumlar iş senaryoları için gerekli olan dil programları sunulur.

Bire Bir İş İngilizcesi: Bire bir -  one Executive İngilizce dersleri profesyoneller ya da sosyal olarak kullanımlar için temel İngilizce dil becerilerini geliştiren programlardır.

Uzmanlaşmış İş İngilizcesi: Uzmanlaşmış İş İngilizcesi programları küçük gruplar ya da şirket çalışanı grupları için veya birebir olarak hazırlanmış programlardır. Meslekleri için özel İngilizce öğrenmek isteyenlerin ve 21 yaş üzerinde olanların katılacağı programlardır. Çalışanlar için üç ders seçeneği sunulur. Bu dersler uzman eğitmenler tarafından verilir.

Uluslararası Avukatlar için İngilizce

İK Yöneticileri için İngilizce

Bankacılık ve Finans için İngilizce

Bilgi Teknolojileri için İngilizce

Gazetecilik için İngilizce

Hukuk İngilizcesi

Pazarlama için İngilizce

Tıp İngilizcesi

Petrol ve Gaz Endüstrileri için İngilizce

Siyaset ve Diplomasi İngilizcesi

İş İngilizcesi ve Kültürel Eğitim: International House Londra Executive Centre yurtdışı veya uluslararası şirketler ile çalışma ekibini hazırlar. İş ve kültürel eğitim kursları üç temel alanı kapsar.

Uluslararası İş Becerileri

Pazar ve Özel Brifingler

İş Kültür Eğitmen Sertifikası

Bu eğitim kursları sadece şirketler için tasarlanmıştır.

Yönetici iş İngilizcesi (tam zamanlı)

Executive Business İngilizce (sabah ve öğleden sonra dersleri)

Yürütme Genel İngilizcesi (tam zamanlı, sabah dersleri, öğleden sonra)

Kombinasyon Executive İngilizcesi (tam zamanlı)

Uluslararası Hukukçular için İngilizce (grup dersleri)

İK Yöneticiliği için İngilizce (grup dersleri)

İş Kültür Eğitmen Sertifikası (BCTC)

Yöneticiler için İngilizce - İş Yazışmaları / İş İletişimi (akşam kursu)

Cambridge ILEC Hukuk İngilizce Kursu

Uluslararası İş İngilizcesi Eğitimi Sertifikası

MESLEKİ EĞİTİM KURSLARI

Öğretmenlik kariyerini geliştirmek, eski becerilerini güncellemek ve geliştirmek için hazırlanmış programlardır.

ÖĞRETMEN EĞİTİMİ

International House Londra okullarında İngilizce Öğretmenlik kursları verilir. Bu kursların bitiminde İngilizce Öğretmenliği Sertifikası almaya hak kazanılır.

Yetişkinlere Fransızca Öğretmenliği IH Sertifikası

Yetişkinler için part–time Alman Dili Eğitimi IH Sertifikası

Yetişkinler için İtalyan Dili Eğitimi IH Sertifikası

Yetişkinler için İspanyolca part–time Dil Eğitimi IH Sertifikası

CELTA kursu en popüler İngilizce Öğretmen Eğitimi kursudur. Bu kurs İngiltere’de veya yurt dışında yabancı dil (TEFL) olarak İngilizce öğretiminde başarılı bir kariyer geliştirmek isteyenler için idealdir.

Cambridge ESOL – CELTA (Yetişkinlere İngilizce Öğretimi Sertifikası). Türünün en çok tanınan İngilizce Öğretme Sertifikasıdır. International House Londra CELTA eğitimi yeterlilik Cambridge ESOL tarafından ödüllendirilmiş ve tüm dünyada İngilizce dil öğretimi kapılarını açan İngilizce öğretmenliği eğitim kurslarıdır.

CELTA Kursları: CELTA kursu uluslararası bir yeterlilik kursudur. CELTA yeni mezun ya da kariyer değişikliği yapmak isteyen yetişkinler için uygun programlardır. Cambridge ESOL CELTA dünyada kabul edilir ve uluslararası yeterlilik çerçevesinde 5. seviyede akredite edilmiştir.

Full – Time CELTA Kursları

Part – Time CELTA Kursları

Online CELTA Kursları

Cambridge ESOL ile iş birliği online eğitim

DELTA Kursları: Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi almış olan bir kişinin ideal olarak bir sonraki adım Cambridge ESOL Delta (yetişkinlere İngilizce öğretme diploması)’dır. Sizin İngilizce anlayışınızı daha da derinleştirerek kariyerinize yardımcı olacak kıdemli öğretim pozizyonları için mükemmel bir hazırlıktır.

Full – Time Delta Kursları

Modül 2 Delta Kursları

TESOL Sertifika Öğretmenliği: International House Londra İngilizcesini geliştirmek isteyen ya da ikinci dil olarak İngilizce öğrenmek isteyenler için kurslar hazırlamaktadır. TESOL sertifika programı tam zamanlı eğitim verir. 4 haftalık 120 saatlik olan eğitimde dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirerek ilk İngilizce öğretmenliği sertifikası olarak verilir.

İngilizce Öğretmenliği Tatil Kursları: International House Londra öğretmenler için kış ve yaz aylarında iki haftalık kurslar hazırlamaktadır. Bu kurslar iletişim becerilerini geliştirmek isteyen İngilizce öğretmenleri içindir. Bu kursun amacı İngilizce kullanımının ve çağdaş İngiliz kültürü anlayışının geliştirilmesidir.

İngilizce Öğretmenliği Akşam Kursları: Öğretmen eğitimi açık akşam kursları, yabancı dil ve öğretmen eğitimini kariyer olarak planlamış, İngilizce öğretimi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler için düzenlenmiş kurslardır.

AVRUPA DİLLERİ KURSLARI

International House Londra okullarında Avrupa dilleri olarak Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca kursları da verilir.

İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Arapça, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Çince, Mandarin ve Japonca dillerini seçebilirsiniz. Birebir veya küçük grup dersleri uzman ve anadili konuşan eğitmenler tarafından verilir.

Eğitmenler;

Motive edici, pratik metotlar

Yüz yüze veya karışımlı programlar

Esnek eğitim programı

Sofistike online kurs raporlama ve izleme

Destek platform ve kaynakları, kullanırlar.

INTERNATIONAL HOUSE OXFORD

GENÇ ÖĞRENCİLER İÇİN YAZ KAMPI

International Hause Oxford Okulları bahar ve yaz aylarında 12 - 17 yaş arasındaki öğrenciler için düzenlenen aktiviteli İngilizce dersleri ya da Plus İngilizce dersler olarak verilir. Dersler profesyonel eğitmenler tarafından maksimum 15 kişilik sınıflarda yapılır. Kampüs ünlü St.  Edward yatılı okullarında yer alır. Kampüste çok amaçlı spor salonları ve yüzme havuzları bulunur. Tek, çift, üç ya da dört kişilik odalar vardır, çoğu odalar banyolu ve lavaboludur. Yemekler okulun yemek salonunda açık büfe olarak verilir. Her evin öğrencilerle birlikte yaşayan bir yöneticisi bulunur.

Aktiviteli İngilizce Dersleri: İngilizceyi spor, tiyatro ve diğer eğlence faaliyetleri yolu ile öğretmek için genç öğrencilere hazırlanan programlardır. Deneyimli profesyonel koçlar eşliğinde haftada 6 saat futbol, golf, tenis, basketbol, drama, dijital fotoğrafçılık ve dans aktiviteleri verilir.

Plus İngilizce Dersleri: İngilizce öğrenmek için ekstra zaman harcamak isteyen gençler için idealdir. Öğrenciler sınıf içinde ve dışında okuma, yazma ve konuşmalarını geliştirmek için haftada 6 saat ek ders alabilirler.

ONLINE EĞİTİM

International House Londra öğretmen ve yöneticiler için Online Eğitim ve harmanlanmış öğrenme çözümlerini sunar. Uzaktan eğitimde kaliteli eğitim sunma konusunda International House okulları deneyimlidir. Eğitim programları öğrencilerin yaşam stiline uygun olarak hazırlanır.

Online Cambridge CELTA Kursu: CAMBRIDGE Esol ile benzersiz bir iş birliği içinde International House Londra’da yüz yüze eğitim ile Online CELTA eğitimi birleştiren bir karma öğrenme ile öğretmen eğitimi kursudur.

Eğitim Yönetim Becerileri Sertifikası’nı alabilmek için tamamlanması gereken dersler şunlardır:

Oryantasyon Modül

Yönetim Becerilerine Bakış

Gözlem ve Öneriler

Öğretmenler için Hizmet İçi Eğitim Kurma

Eğitim Yönetim Becerileri Diploması

Aston Üniversitesi tarafından sunulan TESOL uzaktan eğitim programına katılmak için yüksek lisansa yönelik kredinin tamamlanmış olması gereklidir.

Oryantasyon Modül - Değişim Yönetimi - Etkili İletişim - İş Yönetimi - Uzatılmış Atama

AKTİVİTELER

International House Londra öğrenciler için her gün katılabilecekleri farklı ve eğlenceli sosyal aktiviteler sunar. Londra’da bulunan müzelere, galerilere, tiyatrolara geziler düzenlenir. Futbol maçı izleme programları gibi birçok farklı aktivite programı da sunulur. Hafta sonları tam gün olarak Brighton, Bath, Stonehegerin, Edinburg, Amsterdam, Paris gibi şehirlere geziler düzenlenir.

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama: İngiltereli bir aile yanında tek ya da çift kişilik oda ortak kullanımlı ya da özel banyolu seçenekler sunulur. Kahvaltı ve akşam yemeklerini ev sahibi aile ile birlikte yenilir.

HALLS of RESIDENCE Konaklama: Clerkenwell ve King Cross’da yer alır. Tüm odalarda banyo ve mutfak mevcuttur.

CLERKENWELL HOUSE Konaklama: Clerkenwell Residence barlara, kafelere, mağazalara çok yakın bir mesafede yer alır. IH Londra’ya 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tek kişilik odalarda banyo ve mutfak bulunur.

Paylaşımlı Daireler: Birkaç kişi birlikte ortak kullanımlı banyolu ve mutfaklı evlerde konaklama sunulur.