Buradasınız:

25 -February -2018 - 01:00

Okul Görselleri

gc - emergency.jpg

Bizden Haberler

Reklam

ACCORD PARIS

Ecole de Langues

Accord Paris 1988 yılından bu güne kadar kaliteli Fransızca eğitimi sunmaktadır. Fransızcayı Paris’te öğrenmek için Accord Paris yoğun Fransızca Kursları, Öğleden Sonra Tema Kursları, Özel Grup Kursları, Bire Bir Kurslar, İş Fransızcası, Gençlik Yaz Kursları ve Aile Yaz Programları gibi çeşitli seçenekler mevcuttur. Kursların bitiminde uluslararası kabul edilen sertifikalara sahip olunur. Sınavlara hazırlık programları da eğitim yelpazesinde yer alır. Accord Paris Dil Okulu “Quality Award for French as foreign language” tarafından ödüllendirilmiş olup, “CSN (Northern European Countries)” ve “Bildungsurlaub” tarafından akredite edilmiştir.

GRANDS BOULEVARDS FRANSIZCA DİL OKULU: Dil Okulu Paris’in merkezinde tipik bir Paris binasında hizmet verir. Grands Boulevards, Louvre, George Pompidou Merkezi ve Grand Magasins’e kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Binada 20 aydınlık ve modern donanımlı sınıf, ücretsiz internet erişimi ve kafeterya bulunur.

SAINT NICOLAS YAZ OKULU KAMPÜSÜ: Yaz Okulu Paris’in güneyindeki St. Nicolas kampüsünde hizmet verir. Binada 30 modern donanımlı sınıf, geniş terasları olan kafeterya ve ücretsiz internet erişimi bulunur.

EĞİTİM PROGRAMLARI

FRANSIZCA DİL KURSLARI

Yoğun Fransızca Dil Kursu: Yoğun Fransızca dil kursları haftada 20 ile 40 saat arasında değişik programlar halinde sunulur. Yoğun Fransızca kursları her düzeydeki öğrencilerin Fransızca iletişim kurma yeteneğini geliştirmeyi, Fransa kültürü hakkında genel bilgi sahibi olmayı amaçlar. Kurslar her seviyeden öğrenciye açıktır. Her Pazartesi yeni başlayanlar için kurslar açılır. Accord Paris öğleden sonraları Özel Atölye Çalışmaları sunar.

Atölye Çalışmaları; Fransız kültürü ve uygarlığı, Dil bilgisi, Okuma, Yazma, Fonetik, Yeni Başlayanlar İçin Ekstra Uygulama, DELF ve DALF Giriş, İş Fransızcası, Paris Kültürü ve Uygarlığı gibi seçenekler sunulur.

Öğleden Sonra Tema Kursları: Öğleden sonraları tema kursları haftada 15 veya 20 saattir. Sınıflar maksimum 14 öğrencidir. Sınavlara Hazırlık, İş Fransızcası, Yazma, Dil Bilgisi gibi Fransızca becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu kurslar her seviyeden katılımcıya açıktır. Kursların süresi 36 haftadır. Kursu başarıyla tamamlayan katılımcılara sertifika verilir.

Standart Kurs + Birebir Ders: Grup ve özel dersler 20 + 5 ya da 20 + haftada 10 saattir. Bu gruplar birebir eğitim almak isteyenler için yoğun program seçeneğiyle birlikte öğrenciye göre programlanır. Kısa sürede Fransızca öğrenmek isteyenler için uygun bir programdır.

İş Fransızcası Kursu: İş Fransızcası kursları Fransız iş ortamında iletişim içinde olan kişiler için uygundur. Kursta öğrenciler sabah Yoğun Fransızca kursuna katılıp, öğleden sonraları küçük gruplar halinde haftada 12 saat kendilerine uygun programları seçebilirler. Derslerin içeriği; Fransız Kurumsal Sistemi ve İş Kültürü, Fransızca Hukuk, Yazılı ve Sözlü İş Fransızcası.

Birebir Kurslar: Bireysel Fransızca kursları dil öğrenmenin en yoğun ve mümkün olan en kısa sürede Fransızca dil bilgisine ulaşılması için uygundur. Dersler haftada 15 / 20 / 25 / 30 saattir.

Gençlik Yaz Programları: Yaz aylarında St. Nicolas Kampüsünde 13–17 yaşlarındaki gençler için yaz kursları sunulur. Haftada 15 saat olan dil kurslarının yanı sıra aktivite ve gezi programları da mevcuttur. Louvre Müzesi, Eiffel, Montmartre, Notre Dame gibi yerler gezilir. Okçuluk, futbol, voleybol gibi spor aktiviteleri de seçimli olarak uygulanır.

Aile Programları: Accort Paris aileler için yaz aylarında Fransızca kurslar sunar. Çocuklar için haftada 15 saat, ebeveynler için ise haftada 15 veya 20 saatlik programlar bulunur. 6-16 yaşlar arasındaki çocuklar ve ailelerinin katılabilecekleri programda tüm dersler interaktif ve hareketli olarak hazırlanmıştır. Eğlenerek öğrenmeyi amaçlar. Çocuklar okulda iken ebeveynler St. Nicolas yaz okulunda yoğun ya da yarı yoğun kurslardan birini tercih edebilirler. Başlangıçtan ileri seviyeye kadar kurslar bulunur. St. Nicolas yaz okulu yakınlarındaki Pierre & Vancances Residence 6 kişilik dairede mutfak, banyo, tuvalet, televizyon, telefon ve haftalık temizlik hizmetleri, balkon, teras, bahçeli modern konaklama şeklidir.

KONAKLAMA: Aile yanında konaklama, Fransız bir ailenin yanında Fransa kültürünü, dilini ve yemeklerini öğrenme şansı olur. St. Martin Residence, The “CISP” Residence, Le 300 Residence (Le Bastille), Appart City Residence, Adagio konutları (Paris Montmartre - Buttes Chaumont - Parte de Versailles - Tour Eeiffel) yıl boyunca tercih edilecek konaklama şekilleridir. Cite universitaire internationale de Paris, Adagio Porte de Versaille ise Temmuz ve Ağustos aylarında tercih edilebilir.