Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:56

Okul Görselleri

gc - similasyon odas.jpg

Bizden Haberler

Reklam

 

 

 

 

Anglo-Continental

English Language Courses in England

Anglo Continental dünyanın önde gelen İngilizce dil okullarından birisidir. British Council tarafından akredite edilmiş ve English UK kurumunun üyesidir. Eğitim standartları yüksek kalitede olan okula, her yaş ve meslekten katılan öğrenciler için geniş kapsamlı lisan kursları programlanır. Okul, özellikle İngilizce Lisan Sınavlarına hazırlık konusunda uzmandır. Anglo-Continental 60 yıldan uzun süredir, 120 farklı ülkeden ve 400.000’den fazla öğrenciye İngilizce dil kursu programlarını sunar. Okulun kampüsü Bournemouth şehir merkezine yürüyüş mesafesinde olup, İngiltere’nin dil eğitimi veren kurumları arasında en büyük alana sahiptir. Okulda multimedya lisan öğrenme merkezi, lisan laboratuarı, özel çalışma odaları, geniş amfi tiyatro ve ücretsiz internet erişimi bulunur. Kampüste her türlü sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenir, ayrıca self-service restoranından alınacak yemeklerin ödül kazanmış bahçelerinde yenme şansı vardır.

Bournemouth, İngiltere’nin güney kıyısında yer alır, turizmde rağbet gören bir sahil şehridir. Londora’ya 2 saat uzaktadır, ulaşım oldukça kolaydır. Üniversite şehri de olan Bournemouth, 12 km uzunluğundaki mavi bayraklı sahili, köpüklü dalgaları olan deniziyle ve ilk insan yapımı olan sörf alanıyla da ünlüdür. Canlı şehir yaşamı, mağazaları, restoranları, sinemaları, park ve bahçeleri, birçok spor ve eğlence alanları boş zamanları geçirmek için idealdir. Bournemouth şehrinde gezilip görülmesi gereken yerlerin başında dünyanın en büyük doğal limanlarından biri olan Poole Harbour, ayrıca ünlü Winchester ve Salisbury Katedralleri, adalar, 2012 Olimpiyatları Yelken Yarış Rotası gelir. Eski Roma şehri Bath ve üniversite şehri Oxford’a da çok yakın bir mesafededir.

EĞİTİM PROGRAMLARI

Genel İngilizce Programı:

Yoğun kurslar;

Haftada 20 / 25 / 30 ders, dersler 45 dk., Beginner - Advanced arası seviyelerinde başlangıç, Multi-medya lisan öğrenme merkezinde eğitim, Kurs başlangıç yaşı min. 16, sınıflar max. 15 kişilik, 2–60 hafta arasında eğitim süresi.

Uzun süreli yoğun kurslar;

Haftada 20 / 25 / 30 ders, dersler 45 dk., Beginner - Advanced arası seviyelerinde başlangıç, Multi-medya lisan öğrenme merkezinde eğitim, kurs başlangıç yaşı min. 16, sınıflar max. 15 kişilik, 2–60 hafta arasında eğitim süresi.

Akademik Çalışma Programı:

Yoğun kurslar;

Özel çalışma ve sınav pratiği seçenekleri ile birlikte haftada 30 ders, dersler 45 dk., Beginner - Advanced arası seviyelerinde başlangıç, Multi-medya lisan öğrenme merkezinde eğitim, kurs başlangıç yaşı min. 16, sınıflar max. 15 kişilik, 24–60 hafta arasında eğitim süresi.

Sınav Programları:

Yoğun IELTS ve FCE Hazırlık Kursları:

Haftada 30 ders, dersler 45 dk., Intermediate, Pre-Intermediate ve Intermediate seviyelerinde başlangıç, Multi-medya lisan öğrenme merkezinde eğitim, kurs başlangıç yaşı min. 16, sınıflar max. 12-15 kişilik, 4–20 hafta arasında eğitim süresi.

Yoğun CAE, TOEFL ve TOEIC Hazırlık Kursları:

Haftada 30 ders, dersler 45 dk., Pre-Advanced ve Intermediate-Advanced arası seviyelerinde başlangıç, Multi-medya lisan öğrenme merkezinde eğitim, kurs başlangıç yaşı min. 16, sınıflar max. 12-15 kişilik, 4–16 hafta arasında eğitim süresi.

Yoğun IELTS Hazırlık Kursları + Sınav pratiği

Yoğun FCE Hazırlık Kursları + Sınav pratiği

Yoğun CAE Hazırlık Kursları + Sınav pratiği

Yoğun TOEFL Hazırlık Kursları Sınav pratiği

Yoğun TOEIC Hazırlık Kursları + Sınav pratiği

Club 45+ Programları:

İngilizce Eğitim ve Kültürel Aktiviteler;

Haftada 20 ders, dersler 45 dk., Elementary - Upper-Intermediate arası seviyelerinde başlangıç, Multi-medya lisan öğrenme merkezinde eğitim, kurs başlangıç yaşı min. 45, sınıflar max. 12 kişilik, 1–4 hafta arasında eğitim/aktivite süresi.

Tatil Programları:

Haftada 20 ders, dersler 45 dk., Beginner - Advanced arası seviyelerinde başlangıç, kurs katılımcı yaşı 16–19, sınıflar max. 15 kişilik, 2–10 hafta arasında eğitim süresi.

Gençler İçin İngilizce ve Aktivite Programları:

Wimborne Road Centre;

Haftada 20 ders, dersler 45 dk., Beginner - Advanced arası seviyelerinde başlangıç, kurs katılımcı yaşı min. 13-15, sınıflar max. 15 kişilik, 2–12 hafta arasında eğitim süresi, Ev konaklamalı.

Park Stone Centre;

Haftada 20 ders, dersler 45 dk., Beginner - Advanced arası seviyelerinde başlangıç, kurs katılımcı yaşı min. 10–12 ve 13-15, sınıflar max. 15 kişilik, 2–5 hafta arasında eğitim süresi, Ev konaklamalı.

Vacation;

Haftada 20 ders, dersler 45 dk., Beginner - Advanced arası seviyelerinde başlangıç, kurs katılımcı yaşı 16–19, sınıflar max. 15 kişilik, 2–10 hafta arasında eğitim süresi.

Ebeveyn ve Çocuk Programları:

Çocukları ile birlikte yaz aylarında İngilizce öğrenmek isteyen anne veya babalar için hazırlanmış programlardır. Ev konaklamalı.

Profesyonel Eğitim Programları:

İş ve Uzmanlık Alanları Programları;

İş İletişimi için İngilizce Kursu

Yöneticilik için İngilizce Kursu

Finansman ve Bankacılık için İngilizce Kursu

Pazarlama ve Satış için İngilizce Kursu

Tıbbi Çalışmalar için İngilizce Kursu

Hukuk İngilizcesi Kursu

Haftada 30 (20+10) ders, dersler 45 dk., Intermediate – Advanced arası seviyelerinde başlangıç, Multi-medya lisan öğrenme merkezinde eğitim, kurs başlangıç yaşı min. 18, sınıflar max. 6-8-15 kişilik, 2–4 hafta arasında eğitim süresi.

Üst Düzey Yönetici Programları;

Yoğun Mini Grup Kursu:

Haftada 20 / 25 / 30 ders, dersler 45 dk., Beginner - Advanced arası seviyelerinde başlangıç, Multi-medya lisan öğrenme merkezinde eğitim, kurs başlangıç yaşı min. 18, sınıflar max. 4 kişilik, 1–12 hafta arasında eğitim süresi.

Yoğun Mini Grup + Birebir Özel Ders Kursu:

Haftada 30 / 35 / 40 ders, dersler 45 dk., Intermediate - Advanced arası seviyelerinde başlangıç, Multi-medya lisan öğrenme merkezinde eğitim, kurs başlangıç yaşı min. 18, sınıflar max. 4 kişilik, 2–4 hafta arasında eğitim süresi.

Yoğun Birebir Özel Ders Kursu:

Haftada 20 / 25 / 30 / 35 / 40 ders, dersler 45 dk., Beginner - Advanced arası seviyelerinde başlangıç, Multi-medya lisan öğrenme merkezinde eğitim, kurs başlangıç yaşı min. 18, 1–12 hafta arasında eğitim süresi.

Profesyonel ve Teknik Programlar;

Uluslararası Ticaret ve Endüstri için İngilizce Kursları:

İş İletişimi için İngilizce Kursu

Yöneticilik için İngilizce Kursu

Finansman ve Bankacılık için İngilizce Kursu

Pazarlama ve Satış için İngilizce Kursu

Sağlık ve Güvenlik için İngilizce Kursu

Hukuk Çalışması İngilizcesi Kursu

Tıbbi Çalışmalar için İngilizce Kursu

Denizcilik Personeli için İngilizce Kursu

Mühendislik için İngilizce Kursu

Turizm ve Otelcilik için İngilizce Kursu

Askeri ve Güvenlik Personeli için İngilizce Kursları:

Havacılık Personeli için İngilizce Kursları

Denizcilik Personeli için İngilizce Kursları

Kara Askerliği Personeli için İngilizce Kursları

Emniyet Personeli için İngilizce Kursları

Göçmenlik ve Güvenlik Çalışanları için İngilizce Kursu

Haftada 5 / 10 / 20 / 25 / 30 ders, dersler 45 dk., 4–50 hafta arasında eğitim süresi.

Öğretmenler için Eğitim Programları;

İngilizce Lisan Öğretmenliği + TKT/CLIL Hazırlık Modülü:

Haftada 20 / 30 ders, dersler 45 dk., Intermediate seviyesinde başlangıç, Multi-medya lisan öğrenme merkezinde eğitim, kurs başlangıç yaşı min. 20, sınıflar max. 15 kişilik, 2–4 hafta arasında eğitim süresi.

CELTA Kursları:

Full-Time ve Part-Time Kurslar verilir.

KONAKLAMA:

Aile yanı konaklama, otel, misafir evleri, öğrenci evleri gibi konaklama seçenekleri bulunur. Aile yanı konaklama, Okul tarafından özenle seçilmiş ve idari işler tarafından periyodik olarak denetlenen ailelerin yanında kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinin de sunulduğu konaklama şeklidir. İngilizce bilgisini ilerletmek ve İngiliz kültürünü öğrenmek için en uygun seçenektir. Otel ve misafir evlerinde oda + kahvaltı olarak kalınabilinir. Yüksek sezon ve düşük sezon fiyatları ayrı ayrı belirtilmiştir. Öğrenci evleri ise birkaç arkadaşla birlikte ya da yalnız olarak tercih edilen konaklama seçeneğidir.