Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:48

Okul Görselleri

tru - merkez bina tantm.jpg

Bizden Haberler

Reklam


Amsterdam’da Dil Eğitimi

Hollanda’nın Amsterdam şehrinde kendi alanında köklü bir üne sahip olan kuruluş, ününü verdiği yüksek standarttaki hizmetlerine borçludur. Geniş kurs seçenekleri sunan kuruluşta 10 farklı dilde başlangıçtan itibaren her seviyede dil kursları, dünyaca tanınmış lider şirketlere çeviri, editörlük hizmetleri ve metin yazarlığı konularında da hizmet vermektedir. Amsterdam Üniversitesi ile işbirliği içinde olan kurum, bağımsız ve akademik dil merkezidir. Kurumun binası şehir merkezine çok yakın olup, metro ve tren istasyonlarıyla ulaşım oldukça kolaydır. Amsterdam, Hollanda’nın başkenti olup en kalabalık şehridir. Kanalları, köprüleri ve festivalleriyle ünlü olan şehir, her yıl yaklaşık 3,5 milyon turisti ağırlar.

DİL EĞİTİM PROGRAMLARI

Bireysel ve Kurumsal Dil Eğitimleri:

Farklı dil bilgisi seviyelerinde olan öğrencilerin kişisel gereksinimlerine göre programlar hazırlanır. Aynı şekilde şirketlere ve kurumlara eğitim kursları, sunum kursları, atölye çalışmaları gibi özel programlar da hazırlanır. Uluslararası sınavlar için IELTS hazırlık kursları da kurum tarafından sunulur.

Grup Dil Eğitimleri:

Kurum, bireysel ve kurumsal müşteriler için Grup Dil Kurslarını geniş bir yelpazede sunar. Her yıl yüzlerce uluslararası öğrenciler farklı dillerde ve seviyelerde kurslara başlayıp, kurs bitiminde sertifikalarını almaya hak kazanırlar. Derslerin işleyişi öğrencileri motive edici şekilde programlanır, ders malzemeleri oldukça hızlı bir tempo içinde ele alınarak kurlar tamamlanır. Çok kısa bir süre içinde öğrencilerin dil yeterlilik seviyelerinin yükseltilmesi hedeflenir. Eğitmenler ve diğer öğrenciler ile optimum etkileşim sağlanarak küçük gruplar ile dersler yürütülür. Dersler genellikle akşamları yapılır, sadece yoğun dil kurslarına katılan öğrenciler için hafta boyunca gün içerisinde derslere devam edilir.

EĞİTİM DİLLERİ

1) DUTCH – Felemenkçe Dil Kursları:

Felemenkçe Dil Kurslarında geniş bir yelpaze sunulur. Başlangıçta ileri seviyeye kadar altı düzeyde genel beceri kursları vardır. Bunlara ek olarak “Staatsexamen Nederlands als Tweede Taal Deel II” Hazırlık Kursları’da bulunur. Felemenkçe kelime ve gramer bilgisinin hızlı bir şekilde genişletilmesi hedeflenir. Derslerin işlenişi rol çalışmaları, sunumlar, dinleme ve video izleme şeklinde devam ederken, ders materyalleri takip edilir. Eğitmenler öğrencilerinin konuşmalarındaki vurgulamaları sürekli düzelterek daha iyiye gidilmesini sağlarlar. Bu arada okuma ve yazma becerileri de hızlı bir şekilde geliştirilir. Her kur sonunda final sınavı yapılır, başarılı olan öğrencilere sertifikaları verilip, bir üst kura geçişleri sağlanır.

Ø Dutch Beginners I + II (Yoğun)

Ø Dutch Beginners I

Ø Dutch Beginners II

Ø Dutch Intermediate I

Ø Dutch Intermediate II

Ø Dutch Advanced I

Ø Dutch Advanced II

Ø Dutch Writing Skills (NT2)

Ø Dutch Writing Skills II (NT2)

Ø Dutch Writing Skills (NT1)

Ø Dutch Fluence Skills (NT2)

Ø Examentraining Staatsexamen I

Ø Examentraining Staatsexamen II

2) ENGLISH – İngilizce Dil Kursları:

İngilizce Dil Kurslarında geniş bir yelpaze sunulur. Öğrencilerin hızlı bir şekilde kelime bilgisi oluşturmalarına olanak sağlanır ve dil becerilerinin (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) artırılması hedeflenir. Bunun için eğitimlerde yüksek kaliteli ve akredite edilmiş öğretim materyalleri kullanılır. Derslerin işlenişi rol çalışmaları, sunumlar, dinleme ve video izleme şeklinde devam ederken, ders materyalleri takip edilir. Her kur sonunda final sınavı yapılır, başarılı olan öğrencilere sertifikaları verilip, bir üst kura geçişleri sağlanır.

Ø English Elementary

Ø English Pre-Intermediate

Ø English Intermediate

Ø English Upper-Intermediate

Ø English Advaced

Ø English Advaced II

Ø English Profeciency Masterclass

Ø English Refresher Course

Ø English Fluency

Ø Public Speaking

Ø English @ Work

Ø Business Writing

Ø Academic Writing

Ø Academic English I

Ø Academic English II

Ø IELTS Preparation Course

3) SPANISH – İspanyolca Dil Kursları:

İspanyolca Dil Kurslarında öğrencilerin hızlı bir şekilde kelime bilgisi oluşturmalarına olanak sağlanır ve dil becerilerinin (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) artırılması hedeflenir. Bunun için eğitimlerde yüksek kaliteli ve akredite edilmiş öğretim materyalleri kullanılır. Derslerin işlenişi rol çalışmaları, sunumlar, dinleme ve video izleme şeklinde devam ederken, ders materyalleri takip edilir. Her kur sonunda final sınavı yapılır, başarılı öğrencilere sertifikaları verilip, bir üst kura geçişleri sağlanır. Kurum İspanyolca konuşabilen kişilere her zaman açıktır. Özellikle biraz gramer bilgisine sahip olup, konuşma becerileri geliştirilmek isteniyorsa burası ideal bir kurstur.

Ø Spanish Beginners I

Ø Spanish Level II

Ø Spanish Level III

Ø Spanish Level IV

Ø Spanish Conversation

4) ITALIAN – İtalyanca Dil Kursları:

İtalyanca Dil Kurslarında öğrencilerin hızlı bir şekilde kelime bilgisi oluşturmalarına olanak sağlanır ve dil becerilerinin (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) artırılması hedeflenir. Bunun için eğitimlerde yüksek kaliteli ve akredite edilmiş öğretim materyalleri kullanılır. Derslerin işlenişi rol çalışmaları, sunumlar, dinleme ve video izleme şeklinde devam ederken, ders materyalleri takip edilir. Öğretmenler deneyimli ve bilgilidirler, öğrencilerin kişisel koçları olarak hareket ederler. Her kur sonunda final sınavı yapılır, başarılı olan öğrencilere sertifikaları verilip, bir üst kura geçişleri sağlanır.

Ø Italian Beginners I

Ø Italian Level II

Ø Italian Level III

Ø Italian Level IV

Ø Higher Levels

5) FRENCH – Fransızca Dil Kursları:

French Refresher Course, özellikle orta seviyede Fransızca konuşmak isteyen öğrenciler için ideal bir kurstur. Avrupa Konseyi tarafından geliştirilen uluslararası kabul görmüş bir standart izlenir. Fransızca Dil Kurslarında öğrencilerin hızlı bir şekilde kelime bilgisi oluşturmalarına olanak sağlanır ve dil becerilerinin (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) artırılması hedeflenir. Bunun için eğitimlerde yüksek kaliteli ve akredite edilmiş öğretim materyalleri kullanılır. Derslerin işlenişi rol çalışmaları, sunumlar, dinleme ve video izleme şeklinde devam ederken, ders materyalleri takip edilir. Her kur sonunda final sınavı yapılır, başarılı olan öğrencilere sertifikaları verilip, bir üst kura geçişleri sağlanır.

Ø French Beginners I

Ø French Level II

Ø French Level III

Ø French Level IV

Ø French Refresher Course

Ø Higher Levels

6) GERMAN – Almanca Dil Kursları:

German Refresher Course, özellikle orta seviyede Almanca konuşmak isteyen öğrenciler için ideal bir kurstur. Avrupa Konseyi tarafından geliştirilen uluslararası kabul görmüş bir standart izlenir. Almanca dil kurslarında öğrencilerin hızlı bir şekilde kelime bilgisi oluşturmalarına olanak sağlanır ve dil becerilerinin (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) artırılması hedeflenir. Bunun için eğitimlerde yüksek kaliteli ve akredite edilmiş öğretim materyalleri kullanılır. Derslerin işlenişi rol çalışması, sunumlar, dinleme ve video izleme şeklinde devam ederken, ders materyalleri takip edilir. Her kur sonunda final sınavı yapılır, başarılı olan öğrencilere sertifikaları verilip, bir üst kura geçişleri sağlanır.

Ø German Beginners I

Ø German Level II

Ø German Level III

Ø German Level IV

Ø German Refresher Course

Ø Other Levels

7) PORTUGUESE – Portekizce Dil Kursları:

Özellikle başlangıç seviyesinde Portekizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir kurstur. Avrupa Konseyi tarafından geliştirilen uluslararası kabul görmüş bir standart izlenir. Portekizce Dil Kurslarında öğrencilerin hızlı bir şekilde kelime bilgisi oluşturmalarına olanak sağlanır ve dil becerilerinin (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) artırılması hedeflenir. Bunun için eğitimlerde yüksek kaliteli ve akredite edilmiş öğretim materyalleri kullanılır. Derslerin işlenişi rol çalışmaları, sunumlar, dinleme ve video izleme şeklinde devam ederken, ders materyalleri takip edilir. Öğretmenler deneyimli ve bilgilidirler, öğrencilerin kişisel koçları olarak hareket ederler. Her kur sonunda final sınavı yapılır, başarılı olan öğrencilere sertifikaları verilip, bir üst kura geçişleri sağlanır.

Ø Portuguese Beginners I

Ø Portuguese Level II

Ø Portuguese Level III

Ø Portuguese Level IV

Ø Higher Levels

8) RUSSIAN – Rusça Dil Kursları:

Özellikle başlangıç seviyesinde Rusça öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir kurstur. Rusça dil bilgisi ve Kiril Alfabesi öğretilir. Rusça Dil Kurslarında öğrencilerin hızlı bir şekilde kelime bilgisi oluşturmalarına olanak sağlanır ve dil becerilerinin (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) artırılması hedeflenir. Bunun için eğitimlerde yüksek kaliteli ve akredite edilmiş öğretim materyalleri kullanılır. Derslerin işlenişi rol çalışmaları, sunumlar, dinleme ve video izleme şeklinde devam ederken, ders materyalleri takip edilir. Öğretmeler deneyimli ve bilgilidirler, öğrencilerin kişisel koçları olarak hareket ederler. Her kur sonunda final sınavı yapılır, başarılı olan öğrencilere sertifikaları verilip, bir üst kura geçişleri sağlanır.

Ø Russian Beginners I

Ø Higher Levels

9) CHINESE – Çince Dil Kursları:

Özellikle başlangıç seviyesinde Çince öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir kurstur. Çin, günümüzde küresel ekonomide oldukça ön plandadır. Yeni Başlayanlar Kursu Çince dil temellerinin öğrenilmesini ve bu kültürü anlamaya yönelik deneyimli, Çinli öğretmenler tarafından verilir. Derslerde özel tasarlanmış öğretim materyalleri kullanılır. Gelişmiş Çince Kursları katılımcı talebine göre organize edilir.

Ø Chinese for Beginners

10) SWEDISH – İsveççe Dil Kursları:

Özellikle başlangıç seviyesinde İsveççe öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir kurstur. İsveççe Dil Kurslarında öğrencilerin hızlı bir şekilde kelime bilgisi oluşturmalarına olanak sağlanır ve dil becerilerinin (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) artırılması hedeflenir. Bunun için eğitimlerde yüksek kaliteli ve akredite edilmiş öğretim materyalleri kullanılır. Derslerin işlenişi rol çalışmaları, sunumlar, dinleme ve video izleme şeklinde devam ederken, ders materyalleri takip edilir. Öğretmenler deneyimli ve bilgilidirler, öğrencilerin kişisel koçları olarak hareket ederler. Her kur sonunda final sınavı yapılır, başarılı olan öğrencilere sertifikaları verilip, bir üst kura geçişleri sağlanır.

Ø Swedish Beginners I

Ø Higher Levels