Buradasınız:

25 -February -2018 - 00:57

Okul Görselleri

tonto okul.jpg

Bizden Haberler

Reklam

Trinity Western University

Tirinity Western Üniversite kampüsü, Kuzey Amerika’nın en güzel manzarasının bulunduğu Frazer Vadisinde yer alır. Pasifik Okyanusunun sıcak rüzgarlarının etkisi ile bölgede tüm yıl boyunca ılıman bir iklim hakimdir. Trinity Western Üniversitesi kampüsü Vancouver’a 45 dakikalık mesafede yer alan Langley şehrinde 64 dönümlük muhteşem bir arazide yer alır. Merkez kampüste 30 binanın yanı sıra pek çok sosyal tesis ve eğlence alanı da bulunur. Kanada’da her yıl yapılan üniversite puanlamalarında 3 alanda A+ alan tek üniversite olma özelliğine sahip olan TWU, öğrencilere senelik 2000 ile 7000 CAD arasında değişen burslar sağlayabilir. Okulun kendi hazırlık atlama sınavı bulunur ve böylece başvuru yapan öğrencilerden TOEFL sınavı istenmez. İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler hazırlık ile başlayabilirler.

Burs Kriterleri: Lisans burslarına başvuru için lise diploma notunun 5 üzerinden 2,5 ve üzeri olması gereklidir. Ortalama yükseldikçe burs oranı değişir.

Akreditasyonlar: AUCC, CCCU, USDE, BCQA

Konaklama:
Kampüslerde hem klasik yurt hem de öğrenci daireleri bulunur. 21 yaşın altındaki öğrenciler kampüs içi konaklamalarda kalabilir ve konaklamaya ek olarak yemek planı alabilirler.